Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 Edge. Hol...

Samsung Galaxy S7 Edge. Hol vásároljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék vásárolni egy Galaxy S7 Edge telefont, de nem akarok 260 ezreket kiadni érte (Media Markt, ami túl van árazva).

Elkezdtem nézelődni olcsobbat.hu-n, árgépen, stb. Rengeteg boltot találtam, párnak utána néztem az e-cegjegyzek.hu-n; már itt megbukott számos cég.


Kérdésem, hogy nektek melyik céggel mi a tapasztalatotok, hol érdemes megvenni, melyik ami teljesen megbízható (garanciális ügyintézést tekintve is)?

Inkább fizetek mégis picivel többet, de megfelelő terméket, a megfelelő szolgáltatással szeretnék használni.


Köszönöm előre is!



2016. okt. 11. 02:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak ilyan helyen vegyél, ahol gyári garancia van. Ahol csak az van írva hogy 12hó garancia meg 24hó stb azok csak bolti garanciák amik kb semmit nem érnek
2016. okt. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha magyarországi (vagy európai) készülék és van rá gyártói grancia akkor nem lehet gond!
2016. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vegyel Samsungot, hacsak nem akarod felgyujtani a hazat!
2016. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindenképp olyan helyen szeretnék, ahol gyártói garancia van hozzá (iPon, őket már ismerem jól).


#3

Tudtommal az S7 Edge-re nem volt panasz, kizárólag a Note 7-re. Egyébként, pont most adtam el a szifon 6 plus-om. Tim Cook-féle alma? Köszi, nem.

2016. okt. 11. 11:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként, a Samsung csak 1 évet vállal? Ha pedig beregisztrálom a készüléket, akkor kiterjesztik valamennyivel...?
2016. okt. 11. 12:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Expansys
2016. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!