Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom leellenőrzi,...

Hogyan tudom leellenőrzi, hogy megfigyelik e a telefonom?

Figyelt kérdés

Van egy gyanúm, sokszor visszhangzik a telefonom beszélgetés közben ( nem mindíg és nem egyformán ), szeretném azt hinni hogy simán csak a vonal vagy a telefon rossz! Egy androidos telefonban mit kell keresni, vagy mit kell figyelni hogy kivédjem megfigyelést? Mit kell tenni? Van e rá program?

Van e valakinek hasonló tapasztalata, története?



2016. okt. 11. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez a lényege, hogy nem tudsz róla. Szerinted van olyan hülye aki ha tudná, hogy lehallgatják, tovább használná azt a telefont, mondjuk egy bűncselekmény részleteinek megbeszélésére? Naná, hogy nincs. Ezért kell úgy lehallgatni, hogy az illető nem tud róla.
2016. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én dettó ugyanezt tapasztalom. Szerintem csak technikai hibáról van szó. Engem semmi oka nem lenne senkinek lehallgatni. Egy tök átlagos embert, aki éli a tök átlagos életét, minek megfigyelni?


Ha pedig a titkosszolgálatok hallgatnak le, akkor azt nem veszed észre, és tenni sem tudsz ellene semmit.

2016. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy néha balf'-ok a hivatalok és lebunak, mert másoktól tudom, de mivel átlagos vagyok ettől nem tartok. Inkább valami kicsinyes hülyétől aki valamit telepített a telefonomra!
2016. okt. 11. 09:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pedig a [link] program beszerzését javaslom. Az egyből kiszúrja az ilyen dolgokat.
2016. okt. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, ki fogom próbálni!
2016. okt. 11. 09:24
 6/11 anonim ***** válasza:

A viszhang néha nálam is jelentkezett, szerintem valami hiba lehet, és nem balamiféle lehallgatás okozza.


Egyèbként biztonság szempontjából a legfobtosabb, hogy minden elérhetöö alkalmazás- és rendszerfrissítés telepítve legyenek! Persze sajnos ehhez a gyártok hozzàjárulása szükséges!....

Ha mégtöbb védelemre vágysz akkor használj plussz védelmi szoftvert, pl. Avast, Nod32, stb.

2016. okt. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogyha egy alak fél méterről tárt szemekkel lesi a mobilodat miközben hívást intézel, ő valószínűleg megfigyeli.


Egyébként a kgb@paranoia.com -on érdeklődhetsz ilyenek iránt.

2016. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BM-Striker ***** válasza:

Lehallgatás a szolgáltatói oldalon történik, telefonra telepített biztonsági szoftverek semmit sem segítenek ez ellen.


Akár egy jó antennával és egy módosított USB-s TV tunerrel is le lehet hallhatni mobiltelefon beszélgetéseket.

2016. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Azért mert "ÁTLAGOS" vagy ne hidd , hogy megúszod a lehallgatást! Elég egy rosszul megválasztott szó, egy "JÓAKARÓ"-val való beszélgetés,és máris benne vagy a kalapban!!!! Esetleg nem nyalod a mostani korrupt rendszer és sleppjének (élén Orbánnak!) a S*GGÉT,és ezt nyíltan is hangoztatod,mint Én, máris "célpont" vagy!!!! Speciel Én sz@rok erre a sok b*zira, akár megfigyelnek,vagy nem!!! Elvégre K**VA NAGY DEMOKRÁCIA , és főleg SZÓLÁSSZABADSÁG VAN!!!!????? Mindenesetre próbálj személyesen (találkozz nyílt terepen,zajos helyen stb...),vagy füstjelekkel kommunikálni! Amennyiben muszáj telefonálnod próbáld röviden a lényegre szorítkozva (pl.: hol, mikor tali stb...) beszélni!!! Ettől még "ŐK!!" úgyis tudni fogják, hogy hol vagy, de ha ügyes vagy, vannak apró jelek amiből észreveszed, ha "MEGFIGYELNEK" !!!

Ilyen esetben az illető felé fordulva a KÖZÉPSŐ UJJADDAL vakard meg az orrod!! Milyen szabály írja elő, melyik ujjaddal vakaródzhatsz!!!!?????? Még valami! Amikor nem használod a telót, kapcsold ki, vedd ki az aksit, és/vagy hagyd otthon!!! Ez a legjobb, vagy legtöbb amit Te tehetsz!!! A többit sajnos "ezek a gyökerek" úgyis megoldják, ha nagyon akarják!!!

2016. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A VISSZHANGNAK SEMMI KÖZE A LEHALLGATÁSHOZ !!!


Nem az 50-es években élünk, hogy kattan a telefon, akkor

lehallgat a KGB. Digitális a hálózat, a telefonod már

digitális jelet küld egy csatornán, egy másikon pedig

fogadja. Ha a jelet másolják, mert ezt nem hallgatják,

azt a büdös életben nem fogod megtudni.


Visszatérve a visszhangra, egy egyszerű akusztikai jelen-

ségen alapul: akit hívsz, annak a hangszórójából vissza-

jut a mikrofonba a hangod, és ezt hallod vissza. Tihanyi

visszhang ismerős? Csak itt nem a Balaton, hanem a háló-

zat viszi a hangod. Ennyi, nem kell hülyeségeken lovagol-

ni.

2016. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!