Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom leellenőrzi,...

Hogyan tudom leellenőrzi, hogy megfigyelik e a telefonom?

Figyelt kérdés

Van egy gyanúm, sokszor visszhangzik a telefonom beszélgetés közben ( nem mindíg és nem egyformán ), szeretném azt hinni hogy simán csak a vonal vagy a telefon rossz! Egy androidos telefonban mit kell keresni, vagy mit kell figyelni hogy kivédjem megfigyelést? Mit kell tenni? Van e rá program?

Van e valakinek hasonló tapasztalata, története?



2016. okt. 11. 08:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kihangosítva fogadta a hívásodat.

Ez is lehet az oka a visszhangnak szerintem.

Ami valahol ugyanolyan "lehallgatás", ha nem mondja, hogy mások is ott vannak és azok nem szólnak bele, csak csendben vannak.


De pl. nem a füléhez teszi, hanem kihangosítva beszélget veled a szája elé tartva a mobilt.


Mondd neki, hogy tartsa rendesen a füléhez és ne hangosítsa ki, ha lehet, mert nagyon rossz a vétel.

Ugyanakkor kocsiban nem tud mit tenni és más is hallhatja.

Más kérdés, hogy szerintem illik bemondani, hogy kik hallhatják még.

2017. márc. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!