Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung nem cseréli már ki...

A Samsung nem cseréli már ki a Note 7-esemet?

Figyelt kérdés

Olvastam a hirekben hogy a Samsung leállitotta a Note 7 gyártását mert az uj széria is begyult vagy felrobbant.

Akkor most az én Note 7-esemet nem fogjak kicserélni?

Be kellene pereljem a Samsungot?



[link]



#csere #Samsung #per #robbanás #kigyul #perkoltseg
2016. okt. 11. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

:D Sok sikert a perhez, a világ egyik legnagyobb gyárát akarod beperelni akiknek a világ legjobb ügyvédei vannak? :D


Amúgy olvasd el ezt....:

[link]

2016. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cserélheted S7(/edge)-re, úgy, hogy a különbözetet visszatérítik, vagy kérhetsz teljes visszatérítést.

Vagy megtarthatod a note 7-et és reménykedhetsz, hogy nem lesz baja :D

De a Note 7-nek annyi. Nem volt hosszú életű, de ez van sajnos. Ha nem akarsz s7-et, akkor kérd vissza a pénzed és válassz másat.

2016. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, Európaban ÉRDEKES módón 1db se gyulladt ki, szóval én nem aggodnék a csere miatt.
2016. okt. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!