Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan csináljak 7 éves...

Hogyan csináljak 7 éves öcsémnek apple ID-t?

Figyelt kérdés
Nekiadtam a régi 4s-em és szeretnék neki csinálni egyet, hogy tudjunk neki letölteni alap játékokat, köszi előre is!

2016. okt. 11. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
7 éves öcsédnek 4S? Inkább egy csúszdát építs neki apáddal..
2016. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszolónak biztos nem volt gyerekszobája,biztos Ő volt az a tag az oviban akinek egyedül nem volt csuzdája a szobájában biztos azért ajálgatja másoknak :D


ki kell jelentkezned a fiókodból, aztán az appstore-ban menny rá egy alkalmazásra próbáld letölteni aztán felfogja dobni hogy lépj be vagy regisztrálj és utána értelemszerűen beregisztrálod:)

2016. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanugy ahogy magadnak is csinaltad.

Email cim kell, legyarizod a telot es urjaaktivalod.

2016. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 lehet, hogy nem volt gyerekszobám (amúgy volt), de gyerekként legalább volt szociális életem (személyesen), és volt nyelvtan órám is, ahol megtanítottak egy szöveget helyesen leírni, írásjelekkel, kis-, és nagybetűkkel.
2016. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy hogyan kell, csak nem fogadja el az évszámot :D... , de olvastam, hogy van valami családi megosztás.

Köszönöm a válaszokat :D!

2016. okt. 11. 16:30
 6/8 anonim ***** válasza:
4. értem én hogy volt szociális életed azért lógsz most felnőt fejjel egy névtelen oldalon és oltogatod a kérdezőt, de azért ne erőltesd már rá a másikra az eszméid, feltett egy kérdést és még válaszolni se tudtál a kérdésére te nagy szociális életet élő messiás:)
2016. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát régen nem volt iPhone, hidd el az én gyerekkoromba sem volt, de ha most van, miért ne használhatnák a gyerekek rajzfilm nézésre, meg néha játszani, néha játszik rajta és kész.
2016. okt. 11. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt irja.


[link]


Lehet megvan magyarul is az apple.hu-n, de en nem kerestem ra.

2016. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!