Huawei p8 lite?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy akinek ilyen telefonja van már régebb óta, mik a tapasztalatok? 1 éven belül tényleg végük van? Ilyen telefont szeretnék, utána néztem, sokan írják hogy jó kis telefon, nagyrészt az akksit említik hogy a legnagyobb negatívja.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. okt. 11. 16:23
 1/3 anonim válasza:
Szia. Régebb óra ilyen van tesómnak. Árhoz képest nagyon jó telefon. Valóban eddig csak az aksi a baj és hogy csak szervizbe lehet cserélni.
2016. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia, nekem is ilyen telefomom van (Huawei P8 lite, ALE21)


Elèggè megvagyok vele elègedve.

A 13 mp-s kamera gyönyörű fotókat kèszít, az 5 mp-s selfie kamera pedig bőven elèg.

Az anyaga nem túl stapabíró ezèrt egy tokot ajánlanèk.

Valóban elèg akksigyilkos, de melyik okostelefon nem az?

Gyors, nem zavarodik be, frissítèseket gyakran szoktak rá kidobni, pl: amikor megvettem Android 5.1.1 volt rajta, de a frissítès után kapott egy 6.0-át ami valósággal felturbózta! ;)

2016. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! #2 azt is olvastam hogy a 6.0-ás nem jó?!

Várok még válaszokat :)

2016. okt. 12. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!