Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S7 felrobbanása...

Samsung S7 felrobbanása mennyire határozza meg a vásárlásotokat, ezután is vesztek Samsung mobilt?

Figyelt kérdés

2016. okt. 11. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A Samsung S7 nem robban fel, te a Note7-re gondolsz.


Nekem éppen S7-em van, és hogy a jövőben veszek-e Samsung mobilt, az attól függ, milyen modellekkel rukkolnak elő. (A start után mindig várok pár hónapot, éppen azért, hogy az esetleges hibák felszínre kerüljenek.)

2016. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 |Orfeusz| ***** válasza:

A Note7 egyedi hibája nem befolyásolja a többi telefont, éppen ezért a döntésemet se befolyásolja. Az már más kérdés hogy a fogyasztók nagy része nem racionálisan választ készüléket, így azért jó nagy bevételkiesés vár a Samsungra.


Ez csak az én véleményem, de ha mondjuk hirtelen 100.000-ért kezdenék kiszórni Note7-eket, én vennék egyet. 1 millióból csak 35 gyulladt ki, bízom az esélyeimben.

2016. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ede1219 ***** válasza:
Eddig is Nokiás voltam, ezután is az maradok. /Karácsony környékén lejár a moratórium, újra gyárthat okostelefont/.
2016. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
En nem veszek soha tobbet Samsungot, inkabb Ksziaomiit vagy Dodzsiit veszek, azok nem gyulnak be, nem robbannak.
2016. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Note 7-re gondolsz :D Az s7 nem robban.


Igazából ez egy rohadt nagy hiba a samsung részéről, és nem szabad azt hinni, hogy ezt ők egyszerűen megússzák. Már az első csereprogram is dollármilliárdokba került nekik, amire most rájön a második, teljes visszahívás, nem beszélve a bizalomvesztésről, aminek az eredménye majd csak most lesz érezhető. Ezt beszopták, nem lehet szebbek kifejezni.

Ahogy egy korábbi válaszoló már leírta, az emberek nagy része nem ésszerűen válasz telefont.

Ettől függetlenül a note 7 hibája a többi telefont nem érinti (remélhetőleg a jövőbelieket sem fogja).

Nekem a döntésemet szerintem nem igazán fogja befolyásolni. Ugyanúgy várok az s8-ra mint eddig, persze nem fogom egyből a start után megvenni, egyrészt az ár, másrészt meg az ilyen hibák miatt.

Nem tudni előre, meg nem is valószínű, hogy így lesz, de az is lehet, hogy ha kisebb lesz rá a kereslet, esik majd a csúcsmodell ára, ami nekünk csak jó (az, hogy a vállalatnak jó e az más kérdés).

Egyébként én is gondoltam rá, hogy ha a note 7 megmarad készleteiből olcsón lehetne venni, akkor megkockáztatnék egyet, lehet jó lenne :D

De az a bajom a dologgal, hogy mivel akkut hiába cseréltek, az én véleményem szerint a hiba magában a töltő áramkörben van, ami meg az alaplapon van (lehet nincs igazam)...És hát így sosem lesz a telefon teljesen biztonságos. Nem szeretnék bebukni annyi pénzt, szóval inkább nem :D

2016. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
Engem men zavar... Eddig sem vettem Samsung mobilt, valószínűleg ezután sem azt veszek.
2016. okt. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Független szervizesként érdekes cégnek tartom a samsungot. Folyamatosan rá vannak pörögve a darabszámra, ez tükrözi is,hogy garanciálisan rengeteg s7 edge kijelzőt kell javítani, csíkozódás, vibrálás miatt. Arról más nem is beszélve, hogy random merül a telefon szűz rendszerrel is... De nem baj...a darabszám , a darabszám!!
2016. okt. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tibi930918 válasza:
nekem samsung s6 om van előtte sony z1 volt de én maradok a samsungnál nagyon fa.za telefont csináltak legalábbis nincs panaszom az S6 ra sose fagyott még le nekem (2 éves)képeket nagyon szépet csinál és nem kell hozzá 2 kamera mint egyes gyártóknak.....sőt azzal se csinál szebb képet a tesóm és a férje is iphone 7s-t vett 3 hónapig volt meg nekik lecserélték a tesóm s6 ra a férje s7 re..szóval én maradok a samsungnál augusztusba meg lejár a szerződés jöhet az s8 :D
2017. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!