Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X compact vagy iPhone...

Xperia X compact vagy iPhone SE 64 gb?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban?

2016. okt. 12. 07:58
 1/7 BM-Striker ***** válasza:

Az egész azon múlik, hogy Android-ot vagy iOS-t preferálod-e inkább.

Mindkettő jó telefon.

2016. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem mindkét op rendszer jo. Igaz,hogy az iPhone tovább bírná?
2016. okt. 12. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod akkor tovább léphetünk a poén szintről és esetleg megnézhetnél pár telefont is nem gondolod?

Pl OnePlus3, Samsung Galaxy S7/Edge

2016. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BM-Striker ***** válasza:

#3


Ezek 5 colosok.

2016. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudtad hogy attól leszel valaki minél nagyobb és drágább a telefonod? Ki fog téged megnézni a buszon ha egy két éves telefonod van? Így melyiket fogod félig simogatva, kaján vigyorogva kicsapni először a haverok előtt?! Nem is értem hogy lehet élni prémmium kategóriás telefon nélkül.


(Egyébként az SE.)

2016. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már bocsásson meg de az Iphone 4 colosain nem kivágott tokot gyártanak amin az apple logóval kívan vágva? És az Iphone tulajok többsége olyat használ? No most ezek után elgondolkodnék hogy mitől menő egy telefon ha nagy. Egy OnePlussal amúgy sem lehet menőzni, emberek 99% lekínaizza oszt cs. Az részletkérdés hogy a telefonok 99%-nál jobb de nem baj.
2016. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BM-Striker ***** válasza:
Ez esetben én az Xperia X Compact-t preferálnám az 5 colnál kisebb telefonok közül.
2016. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!