Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S vagy a Sony xperia...

IPhone 5S vagy a Sony xperia Z3 compact lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Sony xperia Z1-em van (nem compact) és szeretném lecserélni valami kissebb telefonra ami tudásban kb ugyan ezt tudja. Az iPhone 5S-re és a Sony xperia Z3 compact-ra gondoltam hogy közülük kéne választanom de nem tudom melyik lenne összességében a jobb. Használtan venném mert jelenleg nincs elég pénzem új állapotura. Mostani állás szerint inkább az iPhone 5S felé hajlok mert karácsonykor sikerült vennem egy iPad air-t ami lenyűgözött és nagyon megkedveltem az IOS-t de a Sonyval sincsen különösebben semmi problémám. Szerintetek melyik lenne a jobb választás? Esetleg tudnátok jobbat mondani ezeknél ebben a kategóriában? A válaszokat köszönöm!
2016. júl. 6. 21:33
 1/5 BM-Striker ***** válasza:
62%
5s-t mem érdemes venni, mert iOS 10-zel lassú, és nem sokáig fogod tudni kikerülni a frissítést.
2016. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább az 5S.

Én nem hallottam hogy olyan lassú lenne iOS 10 alatt, főleg hogy az is még csak béta...


Ha iPad Air-ed van, és tetszik, akkor meg simán jó lesz, mert hardveresen szinte ugyanaz a kettő.

2016. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,ugyan azt tudja az iPad air, mert abban is az A7-es chip van
2016. júl. 7. 20:12
 4/5 BM-Striker ***** válasza:

#3


Ami magasabb órajelen fut és jobban van hűtve.

2016. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt a +100 MHz-et kb semmiben nem fogod észrevenni, esetleg ki lehet benchmarkolni hogy ahaaa ez egy fél lehelettel jobb.
2016. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!