Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsunk telóm miért csinálja ezt?

Samsunk telóm miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Állandóan azt az üzenetet küldi, hogy "kevés a szabad terület". A fényképeket (amik SD kártyán vannak) nem engedi megnézni, mondván "Nincs elég hely az eszköz memóriájában" Ilyenkor akár több száz megát is hiányol holott én már tényleg semmit nem teszek rá a telefonra. A "foglalt hely" folyamatosan növekszik, az alkalmazások mérete miatt.

Mi a fenét csinál a telefonom és meg tudom valahogy állítani?



2016. okt. 12. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Most látom mit írtam... szóval: Samsung :-)
2016. okt. 12. 15:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Ő....azért írja, mert talán nincs hely a belső memóriájaban? Telefon nem csinál semmit, simán csak te nem értesz hozzá.


Ne az sd kártyát nézd.


Töröld a gyorsitótárat.

2016. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De igen is csinál valamit, hogyha azt látom, hogy nem teszek rá semmilyen alkalmazást, egyáltalán semmit nem csinálok ami a tárhelyet érinti és mégis fogy a rendelkezésre álló tárterület. A tárhelyet ha megnézem, az alkalmazások méretét 0,5 GB-tal többnek írja mint pár hónapja.

Nem az SD kártyát nézem, azt csak azért írtam, hogy a fényképek nem a telóra hanem a kártyára kerülnek, szóval az nem számíthat ebbe bele.

(hülye vagyok hozzá, de azért annyira nem )

2016. okt. 12. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak netezel rajta akkor gyülik a gyorsító tár és fogy a helyed.

Ha frissulnek az alkalmazasok akkor is. (minimalisan)


Milyen telo ez? Hany gb-os?

Ha csak vmi regi vacak 4 gigas akkor ne csodalkozz h nincs helyed.


Legrosszabb esetben csinalj rajta egy gyari vissza allitast hatha jo lesz.


(telon irtam, es alszok most, azert ilyen az irasom)

2016. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Annyira nem régi, tavaly ősszel vettem, 8GB a telefon tárhelye és 8GB-s SD van benne.

A gyári visszaállításon gondolkozom, csak még múltkor mondta egy szervizes srác, hogy ahhoz az adatokat ki kéne mentsem, azt meg tényleg nem tudom hogy kell.

2016. okt. 13. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!