Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone: Viber akkukapacitás...

IPhone: Viber akkukapacitás 59%-át elhasználta, csak üzengettem vele, hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Ma ráadásul elég kevés üzenetet írtam Viber-rel erre túl gyorsan lemerült az akkumulátor, statisztikában mutatta, hogy 59%-ot a Viber használt el...

Minden más csak 1-2 %-ot használt.

Mikrofonon soha nem beszéltem senkivel, se videohívást nem bonyolítottam, ha egyáltalán Viber-rel lehet iylet... Mi történhetett?

5-6 üzenetet ha írtam ma...

Ha meg alkalmazáskezelőből kilövöm, nem kapok semmi értesítést ha valaki üzenetet küld.



2016. okt. 12. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:

"Ha meg alkalmazáskezelőből kilövöm, nem kapok semmi értesítést ha valaki üzenetet küld."

Ezt írja a Viber, de ez egy hazugság. Push notification megérkezik akkor is, ha az alkalmazás ki lett lőve a feladatkezelőből. Én mindig ezt teszem (Whatsappal, Facebook Messengerrel is), mert nem szeretem, hogy háttérben kommunikálnak a szerverrel akkor is, ha nincsenek aktívan használva.

2016. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az iPhonenal nincs olyan hogy kiloni. Vagy be van teve a notification vagy nincs. Ha be van teve akkor mukodik es kesz, nem olyan xar rendszer mint az android.


Gyanitom hogy az iCloud backup van nalad bekapcsolva, az eszi a netet is es az aksit is.

2016. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: téves. iOS7 óta lehetőség van arra, hogy az alkalmazás a háttérben időről időre feléledjen, és például frissítse a tartalmát. Ugyanígy, ha érkezik egy Notification (aminek nem feltétlenül kell a felhasználó számára láthatónak lennie!), akkor szintén elindíthat egy frissítési folyamatot. Ha be van kapcsolva a low power mode, akkor ez nem működik, ahogy beállításokon belül is be lehet állítani, hogy mi frissíthesse a tartalmat a háttérben.
2016. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3-hoz kiegészítés: ha az appot kilövöd, nem indítja el a rendszer, hogy a háttérben frissítgethessen, de a push értesítéseket megkapja.
2016. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

iCloud backup nincs bekapcsolva, egyébként az csak akkor indul el ha töltőre van téve a telefon és le van zárva a képernyő, legalábbis én így tudom.

2016. okt. 13. 06:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Most mégis mit vársz? 2000 miniamperből egyszerűen nem lehet 1 napnál tovább használni a mobilt. Ez van mikor a gyártó félmillás telefonnál spórol 10ezer forintot.
2016. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egész idáig elvoltam vele 2-3 napig, Viberrel, stb, eddig ezt nem csinálta, ezért bátorkodtam megkérdezni.

3 hónapos a telefon i.Phone Se.

2016. okt. 13. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is SE van de max 12 órát bírja. Délben ebédszünetben mindig feltöltöm, másként este 8-ra 1%-on lenne.
2016. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet használt alkalmazásoktól és napi használat gyakoriságától is függ, de eddig három napig simán bírta nekem.

Most hogy hamar lemerült, ránéztem a statisztikára és ekkor Viber-nél láttam ezt a nagyon nagy számot...

2016. okt. 14. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!