Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi ideig bírja egy Samsung...

Mennyi ideig bírja egy Samsung telefon?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék magamnak egy Samsung terméket, és érdekelne,hogy körülbelül mennyi ideig bírja ki anélkül, hogy teljesen tönkre menjen,vagy használhatatlanná váljon. Átlagosan mennyi ideig számíthatok rá?

#telefon #Samsung #telefon élettartam
2016. okt. 12. 21:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%
Én egy J1-et vettem egy éve de már egy hónapra rá egy rakat sz*rt se ért. Mostanra nem is mondom hogy mire megyek vele.. Ez persze nem azt jelenti hogy mindegyik az lesz csak azt ne vegyél amit én. Meg inkább spórolj rá de ezeket az "olcsó" kulákat nem érdemes megvenni. Nekem akkor 30 volt ballagási pénzből vettem de már inkább spórolnék rá még egy kicsit csak valami normálisabbhoz jussak.. Ez pénzkidobás volt.
2016. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Típustól függ.

Alsó kategória Kb egy év, közép kategória (A széria pl) az olyan 2, a felső kategória az tovább is bírja.

Egyébként annyi idővel kell számolni ameddig van mögötte szoftveres támogatás. Utána előtt-utóbb úgyis vége.

2016. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem robban fel , egy évet is kibír.
2016. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Most mar eleg valoszinu hogy felrobban, de ha nem robban akkor is van esely ra hogy felgyujtsa a hazadat. Kb 10 nap alatt gyulnak ki a szallitastol vagy az elso toltestol kezdve.
2016. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
10%
Kategóriától függ, de szűk környezetben egy SIII és egy S4 akkuja 2-3 év után megadta magát, illetve ugyanaz az S4 még garancia időn belül, valamint egy S4 mini akkuja szintén, 2 évnél rövidebb idő alatt. (Viszonyítási alap: ez a három Samsung telefon volt a környezetben, plusz egy Galaxy mini, az 3+ évet bírt, szintén csak akku cserére szorult.)
2016. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
3%
Hát tudod, a Samsung egy tucattermék, nem túlzottan minőségi, ráadásul még koreai is. Túl sokra ne számíts.
2016. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
17%
Note 7-em van. Te, kiégtem tőle...
2016. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
#7 forrósodik már ?
2016. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%

Még mindig ez a szint? Egy gyártó egyetlen egy terméke volt típushibás és akkor már az összes szarnak van mondva.

A samsung ugyanattól a beszállítótól kapott csereakkumulátorokat tette bele abba az egyféle kigyulladós termékébe és csodálkoznak ők is és a vevők is hogy a cseréltek is kigyulladnak.


Meg mi az hogy tömegtermékeket gyártó cég? Miért? Van olyan amelyik csak néhány darabot gyárt? Esetleg a Vertu de annak az alapjai is tömegével termelt telefonok.


Hogy a kérdésre is egy válasszal jöjjek. Egy Note 1-et használok rendszeresen évek óta navigációra (akkor került hozzám amikor megjelent) ami azt jelenti hogy folyamatosan órákat megy úgy hogy rá van csatlakoztatva az autós töltőre és mai napig kutya baja és olyan mint az új.

Az akku is elég jó benne mert amikor nem az autó töltőjén van és nem megyek sehova akkor készenlétben és kevés telefonálással még mindig kibír majdnem egy hetet mielőtt teljesen lemerülne.

Van másik márkájú kisebb telefonom is amit gyakrabban használok telefonálásra.

Évek óta megvan a Note 1 és most Android 6 van rajta. Ezzel még most is gyors.

Ez a telefon eddig 600 másik helyett dolgozott és maximálisan ki volt használva.

Jó ez nem egy lowend terméke a samsungnak. A gyengébb és olcsóbb telefonjaikban évekkel ezelőtti elavult belsőt tesznek. Azok azért olcsók. Nem kell csodálkozni rajta hogy nem villámgyorsak.


Ha meg nem bízol a samsungban akkor vehetsz Pixel-t (phone by google) is.


Azt nem ártott volna leírnod hogy melyik telefonra gondoltál.

2016. okt. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Egy s7 edge-re gondoltam
2016. okt. 13. 07:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!