Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni az Iphone 7 -et a hibái ellenére is? Vagy inkább vegyem meg a 6s-t?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra a cicergésre "hissgate" problémára amikor túlmelegszik serceg.de állítólag cserélik de ki tudja

2016. okt. 13. 15:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%
A csajok inkabb a jo autora vagodnak hanyat, a telefonokra nem igazan. Foleg amiota megjelent a Goophone i7-es klon! Rajottek hogy 100 dollarert vettem, igy mar dobtak is. Es ami ciki azt sem hiszik mar el ha igazi iphoned van :-(
2016. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
Aki egy kicsit is ért hozzá az nem vesz iPhonet.
2016. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, akkor vedd meg, de ha teheted, várd meg az iPhone 8-at és nézd meg, hogy abban milyen újításokat fognak eszközölni, aztán dönts, hogy az majd megéri-e.

Ha addig is kell egy új okostelefon, akkor vegyél egy olcsóbbat. Az hogy az is egy iPhone lesz, vagy nem, az te rajtad múlik.

(Még egyszer: nem beszélek le róla, de ha minden igaz, az iPhone 7-ben kevesebb újításokat eszközöltek, mert jövőre jön a 10 éves évforduló, aminél több újítás lesz).

2016. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Hissgate" elég hamar elhalt, jelek szerint alig pár készüléket érintett, és ezeket is cserélték. Egyébként nem az iPhone 7 volt az első, ahol ilyen előfordult, nekem is volt készülékem, ami produkálta.

Ha nem hiányolod a jack csatlakozót, szerintem a 7 megéri a felárat (már ha hivatalos boltot nézel). Processzor teljesítménye MOST abszolút nevetségesen soknak tűnik, de 4 év múlva már örülni fogsz, hogy ~40%-kal erősebb, mint a 6s. Tovább bírja egy feltöltéssel (nagyobb az akkuja, és 2 energiatakarékos mag miatt üresjárati fogyasztása is jelentősen csökkent), jobb a kamerája (főleg rossz fényviszonyok között jön ki), vízálló (jó esetben sosincs rá szükség, de balesetek előfordulhatnak)...

2016. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy melyiket veszed egyik sem egy "jó" telefon. Igazából lehet nem az apple a gyenge, hanem a konkurencia erős. Ezek a szisztergésnek kb annyi esélye van mint a Note 7 robbanásának (szerintem). Én attól jobban félnék hogy ne hogy úgy járjon mint a mostani 6-os hogy a képernyője megadja magát, az apple még sz@.rik rá.
2016. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
32%
Az ájfonok nem érik meg az árukat. Az Uhans S1 jobb az iPhone 7nél és olcsóbb is.
2016. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!