Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A3 vagy J3?...

Samsung galaxy A3 vagy J3? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Melyiket válasszam?

Ez a két telefon tetszik, de nem tudom melyik jobb?

Valakinek vannak tapasztalatai? Melyiket érdemesebb megvenni hosszútávra?



2016. okt. 13. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A3 nem véletlenül van a nevében az az A mert az az ABC első betűje is. Az A prémiumot jelent. Tehát A3 jobb.
2016. okt. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetesen az A3 jobb.

Hosszútávra néznék egy telefont is, ezek szolgáltatói mobilok, amit vagy ingyen vagy 20-30ezerért hozzádvágnak. Hardveresen gyengék, funkcióban fejletlenek.

2016. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is az A3 teszett jobban a funkciók(pl.13mp kamera) miatt, csak kinézetre a J3 fogott meg. :)

Hát az A3 60-70 ezer, te pontosan mire gondolsz az alatt h 0-20-30 ért meg lehet kapni?

Amúgy hosszútávra miért nem ajánlod?

Jelenleg galaxy acem van, kb 4éve :)

Erről is sok rosszat mondtak, nekem 1 éve rendetlenkedik, lefagy, kikapcsol, nem fogad hívást, lekapcsol a hálozatról, illetve folyton betelik a memória és nem enged sd kártyára áttenni programokat/mondjuk 2-3 letöltött van csak/. Ès a töltést, usb-t sem érzékeli gyakran.


Szóval ha randesen működik a mobil nekem már jó :)

Lényeg hogy szép képeket csináljon, menjen a net, le lehessen tölteni pár programot/játékot amik futnak is xD


Èrdemes várni 3-4 hónapot az A3ra?

Azt gondoltam addig talán lemegy 70 ről 55 körülire :)

2016. okt. 14. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy túlzottan csökkene az ára. Egyébként főként a j3-ra értettem, bár komolyabb előfizukban a3-t is annyiért adják. Figyelj ahogy látom nincsenek nagy igényeid. De sajnos ezek a telefonok már most gyengék. Laggolnak szaggatnak. Fontos hogy szolgáltatótól vedd? Hidd el nem a Samsungot akarom ezzel szidni, hanem rengeteg tapasztalatom van telefonok terén, és hiába néznek ki jól, mindennapi használatban bizony nagyon idegesítő tud lenni a hardveres okokból következendő rendszerhibák. Én nem terveznek velük többre 1-2 évnél. De ez saját vélemény
2016. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!