Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még Iphone 4S-t venni?

Érdemes még Iphone 4S-t venni?

Figyelt kérdés
Gondoltam áttérnék az Apple telefonokra, de nem akarok túl sok pénzt se kidobni rá...
2016. okt. 14. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Öt alatt nem érdemes venni. Öreg, elavult.
2016. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem
2016. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
42%

Mért ne lenne érdemes?

Egyik ismerősöm is most vett azt :) és jó telefon

Egyébként tőled függ hogy neked érdemes-e :)

Ha neked a kicsi jobban kézre áll,vagy esetleg ez tetszik,ilyet vegyél,attól mert 4s-ed van gáz nem leszel ;)

2016. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem

Már évek óta nem támogatott, a legújabb rendszer is iszonyat lassú rajta ami még kijött rá, sőt már az 5 is elég lassú

Ha normális iphonet akarsz 5s alatti modellt ne vegyél

2016. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel akkor évente cserélje az ember az Apple telefonokat, mert a minél újabb mindig a jobb.... kár hogy a 4S is 80-nál olcsóbban nem kapható, de szerintetek lassú... Na mindegy... Én nem értek hozzájuk, mert csak egy stabil telót szerettem volna, ami évekig eláll, de tűrhető áron és minden alapfunkció (kamera,böngészés,mp3 hallgatás és persze gyors is)
2016. okt. 15. 17:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit beszélsz? Egy éve még 60-ért árulták újonnan, gondolom azóta még olcsóbb. Bár szerintem újonnan már nem árulják.
2016. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

?

Újonnan 6-ot sem nagyon lehet már kapni applenél, nem hogy 4s-t

Max használtan találsz, meg is néztem 25-ért árulják átlagban

Amúgy meg nem tudom minek teszed fel a kérdést ha mindenképpen olyat akarsz venni, vegyél akkor egy 6 éves modellt, szard le amiket ide írnak, és szívj vele

És nem kell évente újat venni, 5s több mint 3 éve jött ki, és még mindig teljesen jól használható

2016. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen kérdéseket amikor a kérdező valamit kérdez, aztán ha nem az ő véleményét erősítjük akkor elkezd veszekedni.... Te bas zki mi a francért kérdezték ha már a kérdés előtt tudtad a választ? Vegyél 4s-t ba.szki, igaz hogy az 5s is bűnlassú de nem baj.
2016. okt. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerettem volna, ha valami pozitívat is írtok egy régebbi Apple készülékkel kapcsolatosan, de hát mindenhonnan azt kapom hogy mozogjak az újabbak felé, mert ami régi az lassú meg szemét :) Nincs bajom a véleményeitekkel (őrülök mindenkiének, még akkor is ha negatív, mert szemetet se vegyen az ember), de én azért szerettem volna egy "szar 4S-t" hogy legalább kipróbáljam milyen az Apple telefon, mert még sose volt... Új telóra 100 rongyot nem fogok kidobni.... de maradok az android vonalnál megint, mert 50-ért is lehet kapni már egész jót :)
2016. okt. 17. 11:22
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudom, ez csúnyán hangzik, de Magyarországon az iPhone a gazdagok telefonja, és nem mindenkié, úgy, mint nyugaton...

Ha 50-et tudsz/akarsz telefonra szánni, akkor nem az Apple-nél kell nézelődni.

A technika gyorsan fejlődik, szvsz még 2 éves telefont sem érdemes venni, nemhogy 5 (6?) évest. Legalábbis én nem vennék. Egyszer vettem egy két éve megjelent telefont, jól meg is bántam. Tök mindegy, hogy Apple vagy sem.

A 4S-sel maximum azt érnéd el, hogy megutálnád az Apple telefonokat aztán meg te is beállnál a gyűlölködők sorában.

Ha annyira nagyon iPhone kell, akkor vegyél használtan egy 5S-t, az jó lesz kipróbálásra. De én azt sem használnám nagyon maximum még csak 1-2 évig... Aztán, ha nem tetszik, akkor legalább kipróbáltad és már nem vagy kíváncsi, ha meg tetszik, akkor talán megfontolod, hogy megérné beruházni az aktuális csúcsmodellre. Ha nem ettől függ a megélhetésed, akkor szerintem megéri. Valóban drága, és nem a legjobb ár-érték arányban, de jó telefonok nagyon, amit simán használhatsz 4 évig, ha az éppen aktuális csúcsmodellt vetted meg.

2016. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!