Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 6s használatakor...

Az iPhone 6s használatakor mire érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés
Üdv, egy iPhone 6s-t készülök venni azonban el kellene pár jó tanács, hogy mire kéne odafigyelni. Itt gondolok akkumulátor töltésre, mivel hallottam, hogy nem érdemes teljesen lemeríteni mert az csökkenheti az élettartamát stb... Szóval, mire figyeljek oda? :)

2016. okt. 8. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Csacsi kérdést tettél fel, Csillagom. Minden olyan dologra érdemes odafigyelni egy iPhonenál is, mint bármely más telefonnál. Például: ne ejtsd le, ne öntsd le, ne ülj rá, ne hagyd el, stb.
2016. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden lítiumos akku élettartamát csökkenti, ha túlságosan is lemerül. Ám mivel ez így van, a gyártók mindig hagynak biztonsági tartalékot, azaz mikor kikapcsol, akkor sem "csontra merül" a telep.
2016. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az androidautorityn azt olvastam, hogy a legjobb, ha 50% körül tesszük fel a telefont tölteni.
2016. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!