Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek HASZNÁL...

Milyen telefont vegyek HASZNÁLTAN, ami még legalább két évig bírja?

Figyelt kérdés

75,000 a limitem :/ és nem tudom hogy melyik telo bírná még két évig normálisan, NEM A JÁTÉKOK GYORSASÁGA A LEGFONTOSABB !!!

------SZERETEK FÉNYKÉPEZNI, VIDEOZNI!(ebbe emelkedjen ki)

----NINCS NAGY JÁTÉKIGÉNYEM, (((subway surf, zoombie tsunami,,crossy road.....)))

----BŐVÍTHETŐ/ NAGY TÁRHELYES (sok zene, kép, vidi,)

(((talán valamelyik iPhone 5S 32 Gb,,, Sam. Note4,,, A5 2016,,, G4,,,, P9 Lite,,,, Honor 7 ,,, )))))



2016. okt. 16. 12:53
 1/3 Santana_33 válasza:
Galaxy s6, szerintem lehet kapni mar 75e forinttol olyat ami nem leharcolt.
2016. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
G4 szerintem elég jó. Én azt választanám. A felsoroltak közül ennek a legjobb a kamerája.
2016. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én annyiból lomboználak le, hogy ez a "2 évig bírja" dolog szerintem halott dolog...

Egy telefon szerintem alapból 2 évig bírja (viszont ha használtan veszed akkor nálad kevesebb idő lesz)


Ha dolgozol és megteheted én a helyedben telenornál vagy valahol vennék telót előfizetésre, hogy havonta fizetsz mondjuk 10-15k telefonszámlát 2 évig és elhozhatsz valamilyen telefont

2016. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!