Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Garanciális meghibásodás...

Garanciális meghibásodás esetén kérhetek cserekészüléket díjmentesen?

Figyelt kérdés

Telefonom hangszórója tönkrement, 11 hónap után, így megy vissza gariba, de szükségem lenne póttelefonra.


A családban mindenkinek kártyafüggő (telekom), az enyém pedig telenoros így esélyem nincs valakitől kölcsönkérni, de a 2 tartalék pót telefon is szolgáltatófüggő.


A telefon meg elengedhetetlen számomra, ezért lehetséges az, hogy adnak nekem egy cserekészüléket a javítás idejére díjtalanul?


A telefont 1x ejtettem le (még annó 1 éve), azóta sehol semmi, 4 napja kezdte el ezt csinálni, hogy 0-15 között serceg és rosszul szól a hangszóró, 15-20 között még kompromisszumosan, és 20-22-től fölfele van egy ilyen hirtelen "átállás" ahol megszűnik a probléma, cserébe minden hang (magas-mély) vékonyabban szól.


2016. okt. 16. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha Iphone, akkor lehet esélyed...
2016. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kaphatsz csere készüléket de ne valami csúcs szuperra gondolj
2016. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

lumia 730-as van most,


nem tudom mire számíthatok... Lumia 530-at adnak esetleg?

2016. okt. 16. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt adnak amijuk van, s7 edgenel az volt ha megy vissza akkor kalok masik s7 edget erre valami potyogtetoset akartak adni azt nemkertem
2016. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Telenornál adnak csere telót de valami ultraszart
2016. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!