Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 5.1 MTK6735 lehalt...

Gabor V kérdése:

Android 5.1 MTK6735 lehalt firmware frissítés (nem szakadt meg) közben. A system recovery-vel hogyan tudnám sd cardról feléleszteni?

Figyelt kérdés

Típus: Doogee Valencia 2 Y100 Pro


Nincs rootolva jelenleg tudomásom szerint, korábban KingRoottal volt. Sajna nem csináltam külön backupot sem külső programmal, se az Androidon belül. Amit eddig próbáltam, az a gyári beállítások visszaállítása mint recovery option, utána az a netről random letöltött, .zip-be csomagolt firmware-ekkel való újraélesztés volt (system recovery (5.1-r08) > apply update from sdcard), kevés sikerrel (opening update package... installation aborted).


Ki tud más módszert ajánlani?



2016. okt. 16. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Az FTC rootot kell rárakni, az az MTK legnagyobb ellenfele.
2016. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!