Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennétek 3-4...

Milyen telefont vennétek 3-4 évre 100. 000 ft kerettel?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 22:07
1 2
 1/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
16%
Iphone 5S
2016. okt. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem szólom le az iPhone-t, de a 5S sem lesz jó 3 - 4 éves távlatban. Ha pár évre lesz véve, akkor viszont, minden további nélkül ajánlom.

Ha iPhone, akkor mindig az az évi, legújabb verzió, amiben érdemes gondolkodni. 4 év múlva, egy iPhone 7S, használható lesz.

Androidos okostelefonokra vigyázni kell... mert itt, a frissítésekkel nem bánnak annyira jól, mint az Apple, az iPhonok-nál. Ha mégis, 3 - 4 év távlatra vennék Androidos okostelefont, akkor a 'mostani kínálatokból' a 6 GB RAM-al szereltből választanék:

[link] - itt olyan modellek is láthatóak, amik még nem kaphatóak.

Ezekből a OnePlus 3 - Lenovo ZUK Z2 Pro - Asus ZenFone 3 Deluxe. Rajta lenne a listán, a Xiaomi Mi5S Plus, amiben remélem bír majd B20 támogatással is (4G miatt fontos).

Pixellel óvatosan bánnék, mert a Nexus támogatása sem sikerült kellően jóra, pedig pont az lenne az értelme.

Lehetne még Meizu is, csak ott még nincs 6 GB RAM-al és B20 támogatással bíró modell, de ha lesz ilyen, akkor az lesz a befutó.

2016. okt. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdemes Apple terméket vásárolni. A Huawei P8at ajánlom.
2016. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
34%
2-essel egyetértek, csak annyi amiben vitatkoznék, hogy az Iphone 5S persze már elavult kissé, de 3-4 év múlva még jó lesz, persze ez is szubjektív, kinek mire kell. Androidosra nem mernék egyikre se olyat mondani, hogy 3 év múlva is jó lesz. Persze tudom, az Iphone túlárazott meg kissé butább telefon, de azt tudom, hogy barátnőmnek még mindig 4S van és tökéletesen működik, 9.5 IOS van rajta, kicsit lassabb, de hardweres baja nincs. Én személy szerint SE-t vennék, de marha drága, 6S meg 7S-re nem tudom kinek van pénze, én annyit nem költenék telefonra sose.
2016. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Tapasztalatból mondom 5s-t már nagyon nem éri meg megvenni. Kifejezetten lomha, üzemideje borzalmas, és sajnos jelenleg szervizben van (szerencsére nem az enyém :) )


Ennyi pénzért én LG G4-et választanám.

2016. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes iPhonet vennib
2016. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Miert nem erdemes iphonet venni?

En most valtottam 5s-rol a 7-re, felesegem megkapta a 5s-t, es az androidos fosok utan, megmondta ez neki 1000 evig megfelel.

Strapabiro, gyors, szep kijelzo, korrekt aksiido, full oke.

2016. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért ne egy j1-el vess össze egy androidot..... Igenis az 5s már borzasztó elavult, alap használatra egy Powerbankal megfelelő lehet. Bár én 100k-ért már inkább vennék egy normális telefont. A tulajdonságokat amit írtál meg nem éppen azt tükrözi hogy értesz hozzá. Vagy csak én vagyok olyan hogy ha nem értek valamihez akkor abba nem szólok bele?
2016. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ereztem hogy "szakmai" ervek helyett jon az en jobban ertek hozza mint te szintu beszolasok :D

Kivancsi vagyok miert is rossz amit leirtam :)

2016. okt. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elsőnek is miért jó? Mivel jobb mint egy fele annyiba kerülő Xiaomi Redmi 3s Prime?


Anyaghasználat

Kamera (előlapi is)

Üzemidő

RAM

Gyorsaság

Tárhelykapacitás

Kijelző

Kompatibilitás


Na és ha ezeket végig veszed akkor arra kell rájönnöd hogy bekell vetni a jó öreg "sz.ar az android" szöveget! Vagy tévedek? :D

2016. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!