Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennétek most...

Milyen telefont vennétek most 40e forint körül?

Figyelt kérdés

Sikeresen betörtem a kijelzőm, Xiaomi-t szerettem volna, de nincs bankkártyám (ezért problémás külföldről rendelni).

Szinte semmilyen igényem nincs, de nem szeretnék 5"-ost (inkább legyen kisebb). Illetve megbízható legyen.


2016. aug. 31. 18:50
 1/1 anonim válasza:
Hát, nekem egy Huawei készülékem van, ami bevált, már több, mint 3 éve használom probléma nélkül, egyelőre nem akarom lecserélni, de ezt megbízhatónak tartom, és valószínűleg hasonlót néznék, ha kellene. Anno kevesebb, mint 30.000Ft-ból megúsztam eBay-ről rendelve, így spóroltam kb. 10.000Ft-ot, kb. ennyivel került volna többe ugyanez itthon. Most már biztosan olcsóbb. Mondjuk ez egyszerű, nekem megfelelő, nem tudom, a te igényeidnek jó lenne-e. Biztos fogsz másoktól is tippeket kapni.
2016. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!