Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon filmet nézni?...

Telefonon filmet nézni? Milyen formátumban töltsem le a filmet?

Figyelt kérdés
Számítógépen is nézhető lesz ha ebben a formátumba töltöm le?
2016. okt. 18. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A te telefonod - te tudod, mit bír ki. Egyszerűen nézd meg, mit írnak - hivatalos forrásból - a telefonodról. Másik meg - lefuttatsz egy tesztet: [link]
2016. okt. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Telefonra raksz egy vlc playert ès lejátszik mindent.
2016. okt. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Telo vásárlás előtt állok, ezzel akarok majd filmezni. Az egyik amin gondolkodom az a honor 7,de totál bizontalan vagyok, meg az sem ártana ha olcsóbb lenne.
2016. okt. 18. 07:57
 4/12 A kérdező kommentje:

Alkalmazasoknál töltsem le a lejátszót?

Bocsi, nőből vagyok.

2016. okt. 18. 07:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Új telefont veszel.

Oké!

Mennyi a max. keret?

2016. okt. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia ! Régebbi mobilok a 3gp-t játszották le.A mostaniak lejhátszák a 3gp-t,és az mp4-et.És ahogyan az előttem szóló is írta ha a VLC playert feltelepíted az lejátsz szinte mindent ,akár avit is.A VLC Player egy univerzális lejátszó,számítógépen,és mobilon egyaránt.
2016. okt. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem a honort, azt 75 ezer. Végülis belefér, de jobban örülnék ha (40),50,((60)) ezerből is meg tudnám úszni és bírná is sokáig, és nem is lenne gagyi, meg mondjuk arany színű.
2016. okt. 18. 08:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Hirtelen ennyi telefont szedtem össze neked:

[link]

Ezek közül vannak, Magyarországon is, ismertebb márkák:

Vernee Apollo Lite

[link]

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

[link]

(ezt erősen ajánlom)

Vernee Mars

[link]

ZTE Axon 7 mini

[link]

Alcatel Idol 4 (létezik 4S is, de azt, elsősorban a VR - Virtuális Valóság - használata mellett érződik, a többire jó a 'szimpla' 4 is. Teszt - https://www.youtube.com/watch?v=YXglmTqUJfY - https://www.youtube.com/watch?v=Tw7b7-PI5E8 - https://www.youtube.com/watch?v=MSTiitZJRJw - [link] )

[link]

Ha már Alcatel - itt is van, on-line kereskedelemre kihelyezett termékpalettájuk, FLASH néven. Ez úgyszólván 'fapados' megoldás az okostelefonok világában (gondolom hallottál a fapados repülőgépekről - nos ez is hasonló elven működik). Teszt - [link] (a második bekezdésben írnak a gyártók, 'fapados' megoldásairól, igaz nem használják a fapados szavat). Maga a telefon:

[link]

Remélem tudtam segíteni.

2016. okt. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Infuse player is lejatsz mindent, az elonye hogy halozatbol is tud sztrimingelni. Mar ha van otthon sztriming szervered.
2016. okt. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ésszerűség határain belül bármilyen formátum jó.
2016. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!