Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tölt lassan a telefonom?

Miért tölt lassan a telefonom?

Figyelt kérdés
A gyári töltőm elveszett, ami 2A-es volt, ezért egy ideig egy 550mA-es volt ezért us töltótte fel lassan a telóm. De most vettem egy 2.1A-es univerzális töltőt, A+ dual usb töltő a neve, emag ról vettem. Na most így sem tölt gyorsabban a telefon hiába használom a 2.1A es kimenetet. Mi lehet a probléma? Előre is köszi.

#telefon #töltés #lassú. mA
2016. okt. 19. 06:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Elvileg van kétfajta quick charger szabvány, ami a gyorstöltést teszi lehetővé.

Nem mindegyik telefon és töltő kompatibilis ilyen szempontból, sajnos.

2016. okt. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Alex Fly ***** válasza:
0%
A kérdés, hogy valójában hány Amperrel tölt. Én is vettem olyan "2,1 A-es" töltőt, melyből jó ha a tizedével jön a delej.
2016. okt. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor a quick charger lehet a ludas, mert a töltő az jó, hiszen a külső akksit gyorsan feltölti. 20.000mAh-s az akksi és ugy 7-8 óra alatt feltölti teljesen. Csak sajnos a külső akksi sem tölti gyorsabban, pedig az is 2.1A s. Na miind1, előbb utóbb talán megszokja a teló, és egy picivel gyorsabban tölrődik majd fel :D
2016. okt. 19. 15:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Akksi neve YooBao Master M20.
2016. okt. 19. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Utána kelene nézni hogy azon a külső akkumulátoron melyik quick charger chip van, vagy inkább telónak kellene utánanézni ha meg lehet találni hogy melyik quick charger szabványt támogatja és olyan töltőt kellene venni.
2016. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alex Fly ***** válasza:

A töltést a telefon szabályozza. Az áramforrásnak csak annyi a dolgan hogy biztosítsa ehhez a craftot. Semmi köze a quick charge vezérléséhez.

Esetleg másik kanóccal nem próbáltad? Az is vissza tudja fogni... És ha eredeti YooBao a töltő, az megbízható...

2016. okt. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elektronikai szakemberek írták hogy a töltőben 2 fajta quick charger IC lehet, ezért gondoltam hogy lehet hozzá köze hogy mely szabványt támogatja.
2016. okt. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Írták, hogy a telefon is kommunikál a töltővel, kidézet:


Nem annyira a feszültséggel van gond, hanem a kommunikációra sajnos többféle versengő szabvány van, az egyik pl:

[link]


Mivel nem értek hozzá, ezért hiszek annak amit írnak.

2016. okt. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Doogee F5 telefonom van. Azt nem tudom melyik quick charge an benne.
2016. okt. 20. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!