Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék rendelni az Amerikai...

Slenderman123 kérdése:

Szeretnék rendelni az Amerikai Ebay-rol egy Iphone 5s 32 gb-ost. Körülbelöl mennyi lessz a szállitási költség? Németországba szeretném rendelni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 02:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Oda van írva, amikor rendeled.
2016. okt. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nincs "amerikai" ebay. Ebay van. A z ebayen az eladó lehet amerikai. A szállítási költséget mindig feltüntetik. Ha véletlen mégsem, akkor vagy nem szállít a megjelölt országba, vagy kérdezni kell tőle. Németországban is számíts +ÁFÁ-ra (+vám, és ezek kezelési költsége). Ha meg gyanúsan olcsó (lényegesen olcsóbb, mint máshol), akkor arra is számíts, hogy átverés áldozatává fogsz válni.
2016. okt. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Béci +1


Amugy idedobnal egy linket lassuk mirol van szo.

Ha az orszagot jol allitottad be a profilodban, marmint nemetorszagot, akkor mutassa hogy mennyi lesz a szallitas.

De vigyazz mert ott komolyan veszik a vamot, en egyszer memoriat rendeltem es behivtak a vamhoz valagaszodni hogy mi az a memoria es mire kell nekem nemetorszagban memoria mikor turista vagyok.

2016. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudnal nekem keresni egy 5s 32g gb Szurket az Ebayon ameik szerinted nem atveres es elkuldened a linket ? Koszi elore is
2016. okt. 25. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok keresni neked mert az ebay az ez licit oldal, kinezel mgadnak 50 telót 7 nappal előre a licit vége előtt és szépen rálicitálgatsz mind. Aztán amelyiknél nincs magasabb licit az a tied lesz.

Zárójelben, van fix áras termék is, buy now, de az általában túlárazott.

2016. okt. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!