Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megvegyem ezt a...

Szerintetek megvegyem ezt a telefont erről az oldalról?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy van ez az oldal, és ez a telefon: [link]


Most erősen gondolkodom rajta, hogy megvegyem-e, mert itt nagyon jó árban van, és állítólag 1 év gyártói garancia van rá. E-mailben megkérdeztem tőlük, és megerősítették, hogy igen, gyártói a garancia, és bármelyik Sony szervizbe vihetem. Na, hát mondom, az nagyon király.


De mégis gondolkodom rajta, hogy megvegyem-e 2 év gyártó garanciával inkább 90 ezer forintért az Extreme Digital-tól, és erről biztosan tudom, hogy bontatlan, gyárilag független, és teljesen legális, és regisztrálhatom a Sony oldalán.


Na, de engem érdekelne, hogy ha gyártói garanciát adnak rá ebben a boltban, akkor az azt jelenti, hogy teljesen legális az egész, és ez is bontatlan, gyárilag független, és nem utólag van függetlenítve, ezenkívül a Sony oldalán regisztrálhatom, és a gyártói garanciára hivatkozva bármikor kereshetem az ügyfélszolgálatot? Mert akkor ez jobban megérné.


Ti mit gondoltok erről, és akár tapasztalat alapján honnan vennétek inkább?



2016. okt. 20. 18:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy nem fogják kitörölni a kérdésemet, mert volt olyan, hogy linkek miatt törölték, de nem tudom miért. Ez nem reklámozás, ez nekem fontos, és szükségem van a GYK.hu-ra.
2016. okt. 20. 18:49
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Ez a legjobb ar az argepen is. Szerintem vedd meg!
2016. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
2016. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Csak most találkoztam velük.

Amúgy meg, olvasd el, mit írnak a garancia alatt.

2016. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elolvastam, és úgy tűnik, hogy az oldal teljesen megbízható, ez az ár 1 év gyártói garanciával ajándék. Akkor ti megvennétek innen?
2016. okt. 20. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a mobilkereskedés.hu ról veszek ugyanilyet 2 év teljeskörű garanciával. Régi telefonomat is innen vettem egyszer elromlott a kamera ingyen vitték és hozták a szervizből.
2016. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem találtam a mobilkereskedésen Sony Xperia XA telefont sajnos.
2016. okt. 21. 18:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, de megtaláltam. Akkor lehet, hogy meglátom.
2016. okt. 21. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!