Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a Xiaomi telefonom a laptophoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mostmár muszáj ide írnom és segítséget kérnem.

Van egy xiaomi mi4 LTE telefonom, Magyar ROM-ot tettem rá kb. 2 hónapja. Simán működött a telefon mind a két laptoppal és egyik napról a másikra, (talán a frissítés miatt) valamiért egyik sem ismerte fel. Utána már a töltőt sem vette fel csak kikapcsolt állapotban vagy ha töltőre dugva újraindítottam. Miui usb driver beállítás android program és miui pc suite, Soft reset, TWRP backup, TWRP advanced wipe után most ott állok hogy csak TWRP van a telefonon és ennyi, sehogy sem ismeri fel a telefonomat a laptop, illetve fastbootnál ha bedugom az USB kábelt felismeri, az illesztőprogramot nem telepítette, de szedtem le hozzá mi4 LTE usb drivert windows hoz, most azt írja hogy jól működik de, csak a nyomtató és egyéb eszközök között van amivel nemtud mit kezdeni. ha TWRPből reboot-ra megyek és a BOOTLOADER-t választom ott kiírja a PC suite hogy flash-elhetem,kiválasztom hogy a stabilat kérem, de ha rányomok a továbbra kiírja hogy nem tudja flashelni, mit tegyek? már kifogytam az ötletekből, sok pénzért nem ezt várná az ember :/

1000köszi előre is, Üdv!



2016. okt. 20. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
miui.hu fórumban tudnak neked segíteni biztosan
2016. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!