Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MINDEN TELEFON csak 2 évre...

MINDEN TELEFON csak 2 évre lett tervezve?

Figyelt kérdés

Nem gondolom hogy ha most veszem egy ""Honor 8"-at akkor azt 4 évig normálisan (( nem szaggatnak rajta majd ezek

https://www.youtube.com/watch?v=KQuCrLpEVHA )))

Sokan mondják hogy feleslegesen veszem annyiért meg, mikor "P9 Lite" is megteszi ugyanannyi ideig.



#telefon #életterve
2016. okt. 21. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazàból, ha mindenből mindig a legjobbat akarod, amelyik szoftveresen is tàmogatott és van rà frissítés, akkor évente cserélgetheted (feltéve, hogy android) mert nagy a konkurencia ha megjelenik a huaweitol egy új, akkor jön a Samsung is és a többi. Az s6 pl tavaly még újdonsàgnak szàmított, ma màr sok jobb teló van. Amúgy mondjàk àllandóan, hogy két év elteltével belassulnak nincs tàmogatàs stb. Érdekea mert valaki még négy öt éves androidos telókkal is elvan szóval nem értem mire ez a nagy felhajtàs. De tény hogy egy csúcskészülék egy év múlva màr nem csúcs.
2016. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdemes elolvasni:

[link]

2016. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dirtboy ***** válasza:

ha mindig csúcskészülék kell akkor sűrűn kell újat venned.

nekem már 4éves lesz az Lg optimus G-m és aksi gyengülést leszámítva én elégedett vagyok mert jól működik.

inkább kamera ilyenek ami zavar mert abban elég rossz,ma már azért lényegesen jobb képeket készítenek a telefonok.

2016. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!