Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sos! Vissza lehet vinni?...

Sos! Vissza lehet vinni? Minden törlődött? Tiszta ideg vagyok

Figyelt kérdés
Sziasztok. a problémám az, hogy tesóm microsoft 435 telefonját néztem, amikor kiadott egy nap felkiáltójelet.. Sajátomon utána néztem, hogy kell eltüntetni, fel hangositogomb, le hangosító gomb, lezáró gomb, le halkito gomb. Ezt megcsináltam majd utána vettem észre, hogy nem olvastam el rendesen, és ez a gyári alapbeállításokat csinálta alaphelyzetbe. Benne volt az sd kártya is.. Most akkor minden képe, zenéje, névjegye elveszett? Minden? Nem lehet valahogy visszavonni az alaphelyzetbe állítást? Sos segítsetek. Olyan lelkiismeret furdalásom van.. Ha mindenképe elveszett.. Emlékek.. Segítsek kérlek. Bocsánat a helyesírásért :-/

2016. okt. 21. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami az sd kártyán volt az alaphelyzetbe való visszaállításnál nem módosult.
2016. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont most jöttem. De örülök hogy te is megnyugtattál! Szeretlek :D de te
2016. okt. 21. 18:34
 3/6 A kérdező kommentje:
*de tényleg megnyugottam
2016. okt. 21. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is téged.
2016. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
Ami a telefonon volt, az elveszett -kivéve, ha szinkronizálva volt a felhőbe. A WP-t ilyen szempontból nem ismerem (Android alatt pl. az elkészült képeket mind a DropBox, mind a Google Fotók azonnal tölti fel a cloudba) -ami viszont szinte 100%, hogy a névjegyei ott vannak a Microsoft szerverein, ahonnan vissza lehet állítani.
2016. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére mindent sd kártyára szokott enteni. Elméletileg az alkalmazásai és hangfelvételei vesztek el
2016. okt. 22. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!