Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s7 vagy s7 edge? És...

Samsung s7 vagy s7 edge? És indokokat is kérnék.

Figyelt kérdés
Vagy ha egyik se akkor mit ajánlanátok hasonló gyors hardverrel?
2016. okt. 21. 21:34
1 2
 1/12 BM-Striker ***** válasza:

S7: olcsóbb, kisebb akku, 2,5d csiszolású 5,1" sík kijelző

Edge: drágább, nagyobb akku, hajlított 5,5" kijelző


Többiben megegyeznek



Huawei P9 (Plus)

Sony Xperia XZ

HTC 10

LG V20

Xiaomi Mi5s

Oneplus 3

2016. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az S7 edge szebb, ráadásul plusz pont (nekem), hogy nagyobb és ezzel együtt az akksija is nagyobb, ráadásul ívelt a kijelzője.
2016. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem pont az ivelt kijelzo nem nagyon jon be a sima s7ben van egy kicsi ív mint az A szériában? Mert az A szériára egy normális üvegfóliát se lehet rakni az íve miatt a szélén.
2016. okt. 22. 09:52
 4/12 anonim ***** válasza:
S7 edge-re sem lehet olyan sok helyen normális üvegfóliát venni. Én az s7-et választanám mert nekem is az van.
2016. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

Nekem s2 óta samsungom van, és most az s7 az, amiben a legjobban csalódtam. Hardverileg bitang, nem laggol, ez tény. Azonban, ha vízbe viszem, hajszárítózhatom, ha tölteni akarom, és recseg a hangszórója, ha "rosszul szárad", az ívelt képernyő miatt egy kézzel szinte használhatatlan számomra, csak nagy fényerőnél tud szép képet készíteni, már félhomályban is csak egy paca bithalmaz az eredmény.

Nekem ez volt az utolsó samsung amit vettem.

2016. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt le sem írtam, hogy eszi a töltőkábeleket, kb. 1 hónapig tudok használni egyet, utána már vagylagos a töltés, "kilazul" a csatlakozó a kábelen, és nem mindig érzékeli.
2016. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5# ha vízbe teszed mindegyik telefonnak recseg a hangszórója és egyiket sem lehet tölteni. Estefele egyik telefon sem tud szép képet készíteni,mindegyiknek olyan mint egy paca. És ezzel nem védeni akarom a samsungot mert soha nem voltam oda érte,de ezt az s7 szériát most tényleg nagyon eltalálta.
2016. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
nekem s7 edgem van és en nagyon szeretem...nekem van hogy 2 napig is bírja az aksi és nemtudom én nem egyszer ejtettem már wc-be, mosdóba de semmi baja nincs...nekem még sosem csúszott ki a kezemből nem nagyon fagyott még le és most 4 hónapos....a fóliát viszont én is hiányolom róla...szerintem a képek is szépek amiket csinál de hát én tényleg csak egy átlagos felhasználó vagyok....én az edget választanám újra ;)
2016. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BM-Striker ***** válasza:

#3


Igen azon van egy kicsi ív, ezt hívják 2.5D csiszolásnak.


És személy szerint szeretem, mivel széleken is pontos tőle az érintés, és kellemes a telefon használata tőle. (A Vernee Thor-om is ilyen)

2016. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2016. okt. 22. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!