Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 5.5" vagy 6 colos mobilt...

5.5" vagy 6 colos mobilt választanátok? Miért?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a 6os már félig tablet, a kisebbhez is hosszú ujjak kellenek
2016. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A méretnek ehhez semmi köze, bármekkorával elboldogulok, én tudás, ár, és ár-érték arány alapján választok telefont! Nem mindegy, hogy pontosan milyen típus!
2016. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kifejezetten szeretnék majd egy 6" körüli telefont.

Persze én sem csak kijelzőméret alapján választok, de aki sokat használja filmezésre, meg videónézésre, de akár böngészésre, és elfér, nem zavarja, annak jól jön. Én azt veszem észre magamon, hogy minél nagyobb kijelzője van a telefonomnak annál kényelmesebb (jelenleg 5,1"), persze biztos van egy határ, ami után már nem olyan jó.

2016. okt. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem megfelelne, 5,5 colost vennek, de arra figyelnek, hogy full hd felbontasa legyen mindenkepp a vizualis elmeny vegett.
2016. okt. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha én választanak okostelefont, akkor az alábbiak alapján tenném meg:

6"-os (vagy némileg nagyobb) kijelző.

Minimum FullHD felbontás.

Tudjon 4K-ban is rögzíteni.

Bírjon B20 támogatással.

Minimum 4GB RAM-ot kapjon.

MicroSD kártyával bővíthető.

Bírjon újjlenyomat olvasóval.

Lehetőleg legyen benne NFC és lehetőleg bírjon MHL/DLNA támogatással. Infra, giroszkóp és a többit nem tartom feltétlenül szükségesnek, de ha van, elfogadom.

Android 6.0, vagy annál nagyobb verzióval érkezzen.

Amikről írok, az nem lehetetlen, csak annyina gond, hogy 6", vagy annál nagyobb kijelzőjű okostelefonoknál ennyi minden nincs benne, persze az 5" - 6" közöttiben igen és ezek lennének azok:

[link]

(Ja és az aksija is, minimum 3.000 mAh.).

2016. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Elozo elotti vagyok. Egyetertek az ezovel, annyi, hogy nekem 5,5 col a korrekt attol nagyobbnak teloba sztem nincs ertelme, arra ott a tablet. De igaz, hogy a tobbi tulajdonsagot is nezni kell amiket felsorolt. One plus 3 megeri szerintem. A procibol mindenkeppen minimum 4 magos 1,5 GHZ erdemes, attol csak jobbat, kevesebbet ne. Rambol ba nincs 4gb meg a 3 is korrekt. De a kijelzo felbontasban full hd-nal kevesebbet nem erdemes. Illetve 5 megapixel elolapi kamera vavy attol jobb, es 12 megapixeles vagy attol jobb hatlapi kamera.
2016. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bár az MHL kilőve, de ezt leszámítva a Huawei Mate 8 pontosan megfelel az #5-ös igényeinek, de ennyi, mégközelebbi konkurencia nincs!
2016. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 5.5"-os telom van most, ezt még 1 kézzel én tudom kezelni de szerintem ennél nagyobbat nem tudnék, viszont nem riasztana el egy nagyobb telefontól :D
2016. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kizo87: köszönöm!
2016. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

HD, gps, iránytű, g20, fullhd-t felesleges mobilban nézni, arra ott van a laptop amit otthon a monitorhoz kapcsolok.

Plusz aksi és memória, Xiaomival szemezek 4100-as aksija és 3g memóriája van.

Saját kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


szerintem az 5 col még kényelmesen kézbeillő telefonálásra, annál nagyobbra ott van a tablet vagy a pc/laptop

+anyám kapott vkitől egy olcsó tabletet, videózni azon is lehet de olyan méretű telefon már kényelmetlen lenne

2016. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!