Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kikapcsolom az automatikus...

Kpe kérdése:

Ha kikapcsolom az automatikus frissítéseket, lehet ebből gond?

Figyelt kérdés
Minden alkalmazás,ami a telómon van,gyakran frissíti magát. Mennyi időnként érdemes frissíteni őket? Azért akarom kikapcsolni,mert kevés a belső tárhelyem. kb 1,5gb szabad a 8gb-ból.

2016. okt. 22. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor nem volt egy ideig otthon netem, átraktam kézire (rinyál, de jóvá kell hagyni), és random időpontokban, wifiközelben befrissítettem, ha úgy látszott, hogy lesz rá idő, meg persze ha eszembe jutott. Semmi gond nem volt belőle, mint ahogy abból sincs, hogy az abandoned telefonok sosem patchelt rendszerei futnak a működő telók igen tekintélyes hányadán. Nem vagyunk annyira fontosak, és botnetként se megbízható egy akármekkora halom telefonból álló hálózat sem.
2016. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!