Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik a Spotify...

Hogyan működik a Spotify családi csomag prémium? Valaki használ ilyet?

Figyelt kérdés
Próbálok rájönni, hogy pontosan hogyan működik ez a szolgáltatás. Hogyan tudok adni prémiumot a másik öt felhasználónak és még egy csomó más kérdés is merül fel bennem. Például, hogy hogyan ellenőrzik, hogy a felhasználók egy lakcímen laknak-e?

2016. okt. 22. 22:37
 1/5 Osynho ***** válasza:
100%
A csoportot letrehozó küld emailben meghívót. Nem ellenőrzik a cím valódiságát, minden tagnak ugyanazt a címet kell megadnia a regisztráció során. Egy haverom is benne van a családi csoportunkban.
2016. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Király!

Kielégítő volt a válaszod. :D Nagyon köszönöm szépen! :)

2016. okt. 23. 16:38
 3/5 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz! :)


Még egy kérdésem lenne.. Regisztrációnál én nem láttam konkrétan lakcímet, csak születési címet. Tehát elvileg csak ezt kell megadni. Akkor még mindig nem értem ezt a lakcímes dolgot pontosan. Gondolom a Spotify fiók címe a lényeg.. Viszont az sem játszik, hogy bankszámla alapján nézné, mert ugye 1 számláról vonja le a költséget.


Egyébként külön leválaszthatóak a fiókok a szolgáltatásról? Tehát meg tudom vonni akármelyik felhasználótól a main fiókkal a prémiumot, és tudok helyette másnak kiosztani?


Valamint az adott fiókon belül pluszba hány eszközt tudok hozzáadni? Mert ugye az 1 személyre szóló prémiumban 3 eszközt lehet csatlakoztatni a fiókhoz. Ugye amivel nem egy időben tudom hallgatni a zenét. Meg ugye így működik a remote control is..

2016. okt. 23. 16:45
 4/5 Osynho ***** válasza:
Húgom hozta létre a csoportot, így konkrétan nem tudom, mi volt a menete, de azóta mindenki a kapott linkre kattintva, a címünket megadva használja és működik. A leválasztás dolgot se tudom, mivel nálunk ilyen még nem volt.  Én használom telefonon, asztali gépen, laptopon és most készülök még egy Raspberry Pi2-re is feltenni. Remélem nem lesz gubanc. :)
2016. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 4-es. Én is használok Raspberry PI-t, bár nekem az új Zero van. :D Fene se gondolná amúgy, hogy más magyar is használ ilyen eszközöket.
2016. nov. 12. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!