Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apa és én Icloud on családi...

Apa és én Icloud on családi megosztásban vagyunk, ő előfizetett a spotify prémium verziójára, akkor nekem mért nem az?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

A spotifynek semmi köze nincs az icloudhoz.

Ráadásul egyszerre nem tudod használni két eszközön. Neked is elő kell rá fizetni csak úgy fog menni a prémium.

2015. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
így van, a spotify-ban lévő profil teljesen független az iCloud fióktól.
2015. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az oké hogy teljesen független, de icloudon a családi megosztás arról szól hogy az egyik családtag megadja a bankkártyájának az adatait,és bármilyen alkalmazást vásárol azt a többi, a megosztásban szereplő családtag ingyen használhatja, olyan ember válaszát várnám aki a kérdést is érti..
2015. ápr. 15. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:

a kérdés világos, te nem érted, miről szól az iCloud családi megosztás...az az app store-ra vonatkozik.

ha lenne egy alkalmazás, ami meg van vásárolva, azt a megosztott fiókkal is le lehet tölteni anélkül, hogy újra meg kelljen venni...ennyi a lényege...a letöltött alkalmazások előfizetése NEM az iCloud fiókhoz van kötve, hanem például egy e-mail címhez, facebook-hoz, twitterhez, ki mivel használja.

ahhoz, hogy te a meglévő előfizetést használhasd ugyanúgy több eszközön is, akkor ugyanazzal az e-mail címmel kell belépve lenned, amihez az előfizetés van hozzárendelve.

2015. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te nem érted. Egyszerre nem tudod több eszközön is használni ugyanazzal a felhasználóval a spotify-t. Ráadásul te nyilván más felhasználóval vagy belépve, mint apud. De ha ugyanazzal belépsz, akkor ő nem tud zenét hallgatni amikor te is azt akarsz. Egyszerre egy felhasználóval csak egy eszközön használható.

Itthon négy eszközön van ugyanaz a user és ha elindítom a zenét a telefonomon utána ha az ipaden elindítom a spotit, akkor megkérdezi, hgoy hol menjen tovább a zene, ha utána a macemen indítom, akkor megint megkérdezi és mindig csak azon játsza le amit épp aktuálisan kiválasztok. Egyszerre nem tudunk zenét hallgatni két eszközön, csak ha másik userrel lépünk be.


Remélem, hgoy most már felfogod, hogy miről is van szó.

2015. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A jó hír viszont az, hogy a Spotify-nak van családi csomagja, így apukád a saját előfizetése után (Spotify, nem ICloud) a másodikat már kedvezményesen tudja aktiválni - neked.

Nálam is így van, csak nálunk én vagyok az apa. :)

2015. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!