Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iPad mini 2-t...

Megéri még iPad mini 2-t venni ajándékba?

Figyelt kérdés
Karácsonyra venném édesanyámnak, a kérdés, hogy megéri-e még(nekem 5s-em van és teljesen elégedett vagyok vele, ugye ebbe az iPadbe is ez a hardver van) neki egy alsó kategóriás telefonja van, ha hasonlóan gyors az a gép mint az 5s akkor megérné szerintem mini 2 tulajok légyszi segítsetek köszi :)!

2016. okt. 23. 20:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Rossz kategória véletlen bocsi!
2016. okt. 23. 21:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Mini 2 van, ha 5S-ed van akkor nincs mit mondani, kvázi ugyanaz.

Már nem egy szélvész a sebessége manapság, de még mindig teljesen jól használható, facebookozós, böngészős gépnek tökéletes.

2016. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, igen azért kérdeztem, mert 5s az elég jól teljesít még mindig, csak azért gondoltam, hogy valamivel lassabb lehet, mert nagyobb kijelző, nagyobb felbontás. Neki alap dolgokra kéne leginkább meg egyszerűbb játékokra, kérdés, hogy meddig lesz jó, de ha még az ios 11 is kijön rá, akkor viszonylag sokáig.
2016. okt. 24. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!