Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van, ha nem tettszik a...

Mi van, ha nem tettszik a Windows 10?

Figyelt kérdés
Telefonomon 8.1 volt. Frissítem win10-re, és ha nem tettszik? Akkor vissza lehet csinálni? Ha nem, miért nem? Vagy miért nincs "próbaverzió" A 10-ből, hogy biztosan akarom-e?
2016. okt. 24. 13:08
 1/4 anonim válasza:
33%

A frissítéstől számítva egy hónapon belül visszaválthatsz a korábbi windows verzióra, Tisztán, probléma mentesen.

Ha eltelt az egy hónap, akkor is lehetséges, de nehezebb. Nézz szét a dirtywindows weboldalán.

2016. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Talán vissza lehet állítani, de miért tennéd? Sokkal több hátrányod lenne belőle, mint hogy a mostani verzió nem tetszik (egy t-vel). Egyébként mi nem tetszik benne?
2016. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végülis egy tesztelő mérnök kollégának sikerült visszaállítania a win8-amat, minden beállítással együtt, tehát nem gyári, hanem ahogy tényleg volt, mielőtt frissítettem.
2016. okt. 25. 15:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, és az első amiért visszaállíttattam, az az, hogy ezt szoktam meg, a másik a gps. A win10-en már nincs HERE Drive, és ezt nagyon szeretem, és használom.
2016. okt. 25. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!