Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hozzájutottam ingyen egy...

Hozzájutottam ingyen egy Galaxy S3-hoz, de a display-t cserélni kéne, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Leesett az előző gazdájának és elromlott a display. Egyáltalán nem működik. És hát, mint valamiylen szemetet nekem adott (nem rossz indulatból, csak ő Bécsben él és ott drágább a javitása, ezt modnta). Itt kb. 80-90 maximum 100€-ért cserélik. Nem fiatal telefon, de sokkal jobb mint az enyém. Szerintetek adjam vissza vagy megjavittassam? Mivel épp telefon csere előtt állok ezért ez igy jól jött csak kicsit sokallom a javitását. Kicsivel drágábbért pl.: 150€-ért jobbak az új telefonok?

2016. okt. 24. 15:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Bár ahogy nézem használtam van olcsóbbért is, oylan aminek működik. Tehát gondolom nem éri meg.
2016. okt. 24. 15:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy az előző telóm nekem is S3 volt és szintén kijező hibás lett.

A kijelző 30 körül lett volna bele nekem is. Inkább hozzátettem még egy kicsit és vettem egy príma állapotú S4-et 37 ezerért.

[link]


[link]


Na most szerinted melyik éri meg?

2016. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt egy szép példány:

[link]


Kijelző harminc ezer, komplett telefon 34 ezer.

Ezért nem javíttatja senki.

2016. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy előbb irtam ki a kérdést mint, hogy megnéztem volna a használt árát.
2016. okt. 24. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!