Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a problema? Tobbi lent

Khhmkhhm kérdése:

Mi lehet a problema? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Interneteztem a telefonommal es egyszer csak ilyen szines csikok ugraltak be a kijelzon es elment a kep...azota bekapcsol meg minden csak nemad kepet az erintogombok alul vilagitanak az erintesre reagal(hallom a kepernxozar hangjat) a kijelzo vilagit csak kepet nemad..neha van hogy a kepet is beadja 5-10percig aztan megint elmegy. Samsung Galaxy Note 3 . Display csere,vagy alaplap?

2015. jún. 28. 01:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs,ha elirtam valamit :D csak telefonrol irtam ki a kerdest es siettem.
2015. jún. 28. 01:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem alaplap. Az 100%, akkor nem működne egyáltalán , nem lenne bill.zar. Stb. Nem érintőpanel, mert akkor lenne kép. Tehát kijelző - DE lehet csak a kábele tört,szakadt stb., viszont csak egybe csere.
2015. jún. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer az Alcatel telefonom csinált ilyet! Nekem egy hard reset segített! (De ezzel letörlődik minden!)
2015. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hard resetet nemtudok csinalni,mert nemlatok semmit....mert nekem rakellene kattintanom hogy bootoljon..kijelzot kulon nemcserelhetem ki?
2015. jún. 28. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Már írtam mi a probléma...kijelzőcsere.. csak azt írtam, lehet félreértetted, hogy valszeg nem maga a kijelző posszant el, hanem a szalagkábel. De az egybe van a kijelzővel, ezért kijelzőcsere és megoldva a probléma. Hard reset semmit sem ér.
2015. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ertem, de a erintokepernyo nelkul is cserelik a displayt vagy csak egyutt a kijelzovel
2015. jún. 28. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Telefonfüggő, általában lehet külön, ritka mikor integrált. De vidd be egy szervizbe, a gyakorikérdések nem fogja megjavítani neked.
2015. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!