Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 Edge és a...

Samsung Galaxy S7 Edge és a fekete péntek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy mennyi esélyt láttok arra, hogy leakciózzák az S7 Edge-t (vagy S6, S6 Edge) és ha leakciózzák, akkor kb hány % engedmény lenne rá? Egy plusz kérdés: Az áfázás, magánszemélyként hogyan működik? Fekete pénteken vett árúnál, vissza lehet igényelni az ÁFÁ-t? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2016. okt. 24. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
megyek megnézem a gömbömben, hány százalékos leárazások lesznek.
2016. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D Kedves válaszoló! Éreztem, sőt tudtam, hogy valaki ilyet fog írni. Pont az efajta válaszok elkerülése végett írtam ki a kérdésem a következőképpen: Az lenne a kérdésem, hogy "mennyi esélyt láttok arra", hogy leakciózzák az S7 Edge-t? akkor "kb" hány % engedmény lenne rá? Tettem egy idézőjelet a kulcsszavak megtalálása érdekében, a következő válaszolóknak, akik remélhetőleg ugyanolyan kedvesek, és segítőkészek lehetnek. Az előző évi Magyarországi fekete péntekre nézve (amit nem figyeltem) tettem fel kérdésem, és azoknak, akik okosabbak voltak mint én és figyeltek az akciókra. Köszönöm szépen a válaszod, várom a többit!
2016. okt. 25. 08:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel a fekete pénteken csak nagy boltokban van azért általában akcióval is drágább mint kisebb boltokban.
2016. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos erre én is gondoltam, hogy majd egy 220 ezres terméket fognak leakciózni 190-200-ra, miközben kisebb boltban már 167ezerért hozzájuthatok!

Köszi a választ! :)

2016. okt. 25. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen ez itt Magyarország :/
2016. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!