Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kifizethetem korábban a...

Kifizethetem korábban a telefon törlesztőrészleteit (t-mobile)?

Figyelt kérdés
Két hónapja vettem egy galaxy s7-et és most egy összegben szeretném kifizetni a telefont.
2016. okt. 24. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el a szerződésed, gondolom van belőle egy saját kezűleg aláírt példányod.
2016. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha felhívnád az ügyfél szolgálatot.
2016. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Természetesen.

Ha belépsz az online ügyfélszolgálatra, akkor az éppen esedékes részletet lenyitva lesz egy olyan hogy "Befizetés egy összegeben". Ebben az esetben bankkártyával kell fizetni.

Ha készpénzzel akarsz, akkor be kell menni egy üzletükbe.

2016. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm. Az első kettő meg jobban tette volna ha nem is ír, ha nem tud érdemi választ adni. Késő este nem volt kedvem sem ügyfélszolgálatozni, sem a szerződést bogarászni....
2016. okt. 26. 08:25
 5/10 anonim ***** válasza:

"Az utolsó válaszolónak köszönöm."


Mit is?

Már sokszor megtárgyaltuk itt, a kérdezők arra mozdulnak rá amit hallani akarnak.

A válaszban az egybe kifizetés csupán a befizetésre váró esedékes számlákra vonatkozik. A még ki nem bocsájtott számla nem kifizethető a webes felületen.

Az a helyzet hogy te kötöttél egy szerződést, amiben kötelezettséget vállaltál. Ezt nem lehet csak úgy kifizetni. Pl a törlesztórészletes fizetésért cserébe jár valamilyen kedvezmény az árból, vagy hűségidő vállalása.

Ezért ajánlottam hogy olvasd el a szerződésed.

Egyébként ha mégis ragaszkodsz az egyösszegű kifizetéshez, attól a szerződés még érvényben marad.

Ha fel kívánod bontani, a szerződésben szerepel a kötbér, amit felszámolnak, vagy árkülönbözet amit kiszámláznak.


Mi nem tudunk helyetted olvasni, sem ügyintézni.

Ha meg lusta dög vagy akkor ne mást okolj, jobban tetted volna ha inkább lefekszel aludni.

2016. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"nem volt kedved az ügyfélszolgálatozni, meg a szerződést böngészni".

Akkor kú a hülye?,?,?

2016. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Erről ennyit, erre van energiátok. Egyébként a kérdést értelmezésével is gondok vannak mert én nem szerződést akartam bontani, hanem a telefont kifizetni. 3500 forint a havidíjam, de most egy összegben kifizetem a telefont így nem kell havi 12 ezret fizetnem. És banki átutalással ki lehet egyenlíteni a telefon hátralévő részleteit egy összegben. Biztos velem lehet a baj, de én akkor válaszolok itt gyk-n egy kérdésre ha esetleg tudom is a választ vagy legalább van némi elképzelésem róla.
2016. okt. 30. 18:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Az meg, hogy kényelmi okokból itt tettem fel a kérdésem, az hagy legyen már az én magánügyem. Az itt fent lévő kérdések cirka nagy része kiguglizható, a másik fele meg időt sem érdemel, de ha így állunk hozzá azzal az oldal létjogosultságot kérdőjeleznénk meg. Elvégre mindent ki lehet guglizni, meg lehet kérdezni orvostól, bankártól, ügyvédtől, ügyfélszolgálattól stb. Tetszik érteni?
2016. okt. 30. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:

" Elvégre mindent ki lehet guglizni, meg lehet kérdezni orvostól, bankártól, ügyvédtől, ügyfélszolgálattól stb."

Ügyfélszolgálattól.

Hajrá.

2016. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig az ügyfél szolgálat ad a legpontosabb választ a kérdésedre.
2016. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!