Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE, vagy IPhone 6S PLUS?

IPhone SE, vagy IPhone 6S PLUS?

Figyelt kérdés

Melyik Eri meg jobban?

iPhone SE, vagy 6S PLUS?

Legyszi olyanok, irjanak akiknek IPhone-juk van



2016. okt. 25. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
6s plus, egyértelmű.
2016. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Ez komoly?

Lényegében ha nagy kijelzővel nincs gondod egyértelműen i6s+

ha nem bírod elviselni akkor SE

2016. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
En utálom a péklapát telokat. SE-m van.
2016. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
IPhone 7 ugyanis az iphone 6s plus ára megegyezik vele.
2016. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
az iphone SE teljesen ugyanaz mint az iphone 6s , csak olcsóbb meg kisebb. igazából szerintem jobban megéri az SE, meg nem olyan nagy. nekem SE-m van barátnőm nek 6s plusja és már a ***** ki van azzal hogy olyan nagy mert nem fér bele a zsebébe meg sehova
2016. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lényeges különbségek az utolsó válaszolónak a 6s plus javára : erősebb tisztább hangszóró , jobb kamera(ois), jobb LED vaku, 3D touch, több készenléti üzemidő, 2. Generációs ujjlenyomat olvasó (gyorsabb és nem téveszt annyit), teljes funkcionalitás fektetett használatnál, jobb előlapi kamera . Az SE csak processzorban és RAM-ban ugyan az.
2016. nov. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem az SE jobban megéri, bár már nyilván döntöttél majd' fél év alatt, és nem releváns a válaszom, azért leírom. Ha csak azt RAM-ban, memóriában, hátoldali kamerában megegyeznek. SE-ből van 64 GB-s, 6S-ből csak 32 és 128 van, pedig szerintem pont a 64 az, ami ideális az emberek 90%-ának, mert a legtöbb embernek a 32 kevés, a 128-at meg nem használják ki. Átlagos használatra, ha nem akarsz rajta filmeket nézni, mindenképp az SE éri meg. Max még ha sokat játszol, érdemes elgondolkodni a Pluson (akár 6S, akár 7). Azért azt se felejtsük el, hogy nem mindenkinek mindegy az ár. Majdnem 100 ezer forint a különbség, ami még az Apple termékeknél is egy nagyságrend.
2017. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!