Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyeiket választanátok?

Ti melyeiket választanátok?

Figyelt kérdés

HTC 10 vagy S7edge

A csavar annyi hogy s7edget 2 éves előfizetésre venném még az s7edget ha meg htc eladnám jelenlegi telom és kipotolnám

Htc 10 150ezer

S7e pedig olyan 200ezer felett van ahogy láttam (ismertebb boltban\nem gsm shop)


Köszi a válaszokat


2016. okt. 25. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül szerintem a Samsung kicsivel jobb: nagyobb az akksija, jobb a kamerája, és vízálló - ennyi, más különbség nincs köztük!
2016. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint nem a különbségek érdekelnek hanem hogy inkább vennétek s7edget előfizetésre vagy inkább akkor htc vel jobban járnék
2016. okt. 26. 07:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Én előfizetésre sose vennék telefont, eddig csak kártyás csomagban vettem, meg most először független van. De amúgy láttam, hogy az S7 Edge például 168 ezerért van most a Mobilkereskedésben, ami az egyik legjobb, teljesen megbízható és normális webshop (magyar nyelvű menü, összes gyári tartozék), ahol ráadásul GYÁRI garancia is van hozzá, tehát a Samsunggal való szerződés miatt nem tudnak csak úgy elhajtani téged probléma esetén! Szóval én 200 ezret biztosan nem adnék érte, így pedig az a 18 ezer Ft plusz sokkal jobban megéri az említett különbségek kapcsán, mint az 50 ezer Ft plusz!
2016. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Őket néztem én is de olyan furcsának tartom, hogy van náluk az hogy +1 vagy +2 év közül lehet választani

(htc 10 et az ők árai alapján írtam) de a htc 10 gyárilag 2 év garit tartalmaz most akkor hogyisvanez


(Mondjuk feles a 2 év gari, mert eus rendelet kötelezi őket a +1 év szavatossági jótálláshoz)

csak nem értem

2016. okt. 26. 18:34
 5/8 A kérdező kommentje:
+ iphone-ok tudtommal apple csak 1
2016. okt. 26. 18:36
 6/8 A kérdező kommentje:
év garanciával adja a telefonjait akkor hogy vehetsz hozzá +1-et?
2016. okt. 26. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a többi év garit a bolt saját maga állja! A gyártó meghatározza, hogy mennyit ad, és a bolt saját maga tehet még hozzá, ha akar, azért viszont a gyártó már nem felel.
2016. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor hazudik, hogy "gyári" garancia
2016. okt. 27. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!