Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tehetek vele? Még tudom...

Mit tehetek vele? Még tudom én javítani vagy vigyem egyből szervizbe?

Figyelt kérdés
Tegnap a telefonom bele esett a kadba egy pillanatra mert rögtön ki is vettem és megtorolgettem majd egész estére rizsbe tettem hogy jó legyen de nem történt javulás. Igazából csak annyi baja lett hogy azt hiszi a telefon hogy fej hallható módban van és ezért a rendes hangszórón nem hallani semmit (csak ébresztő, hívás, az ilyen alap dolgok) pl. Ha el indítok egy YouTube videót annak nem hallom a hangját csak fülessel, és még a touch id is elromlott mert nem érzékeli az ujjam és ezek miatt a hibák miatt nem tudok szoftver frissítése se csinálni. Van valakinek valamilyen tanácsa ötlete?

2016. okt. 26. 06:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt bebuktad, de próbálkozz valami szervízben hátha meg tudják szeparálni.
2016. okt. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom iPhoneról van szó, és az kizárt, hogy te azt meg tudod javítani. Vidd el szervizbe, hátha ott sikerül.
2016. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"majd egész estére rizsbe tettem"


Na itt hagytam abba az olvasást... Nem kellene annyi 9GAG-ot nézni.


Komolyra fordítva, minél tovább vársz annál jobban romlik a helyzet. Ilyen esetben AZONNAL szervizhez kell fordulni, mert nem tudhatod külsőre hogy a víz milyen "mélyre" hatolt(akkumulátor). És ahogy leírtad, a tiedbe rendesen befolyt a víz. Szerintem alaplapcserre fog szorulni(ne legyen igazam!)de ezt látatlanból még nem lehet 100%-ra megmondani. Ha nem viszed szervizbe, hamarosan előjön a Töltésvezérlő IC meghibásodása is(nem tudod majd tölteni). Remélőmsegitőttem :)

2016. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!