Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a nokia 7230-asról?...

Vélemények a nokia 7230-asról? Bármi érdekel!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem nem rossz teló =)
2010. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: Bár én ennyiért inkább egy érintőképernyős telót vennék =)
2010. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem igazán szeretnék érintőset, annyira nem vagyok odáig érte. meg aztán hosszú távra tervezném a telóvásárlást, ezért is akarok valami kevésbé törékenyet és érzékenyet mint egy érintős. érdekelne h mennyire tartós vagy strapabíró ez a rel, meg minden féle infó ha vkinek van!
2010. ápr. 27. 19:24
 4/5 anonim válasza:

Nekem olyanom van, bár csak pénteken vettem, de eddig semmi panasz. Könnyen kezelhető és számomra benne van minden.

Valóban lehet kapni ennyiért már érintőset, de én direkt nem akartam, mert azt nem tudom olyan gyorsan kezelni és hamarabb tönkre is megy. Szerintem az inkább csak divattelefon.

2010. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szia!érdeklődnék,hogy végül megvetted-e a telefont, ha igen, mik a tapasztalataid?

Mert én vettem és nagyon idegesítő dolgai vannak.

pl:

-a kijelzőn nagy számokkal van az óra,amit vagy leveszek és nincs sehol vagy kitakarja a felét a háttérképemnek, a dátum úgyszintén a kijelző majdnem közepén van, vagy eltüntethető. A fenti sarokba,mint minden más telefonon, nem tehető:(

-bejövő és kimenő üzenetek vannak.Tehát több mappát nem is lehet tenni, pedig gondoltam, ha már ujabb telefon, ennyit csak nem fejlődik vissza.

-a bejövő üzeneteknél az mms-t előre teszi, majd utána jönnek az sms-ek.Borzasztóan idegesítő.

És még csak most nézegetem...

2011. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!