Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony experia M (C1904/C1905)...

Sony experia M (C1904/C1905) képes vezeték nélküli töltésre?

Figyelt kérdés

USB-s töltő nem tökéletesen csatlakozik, egy többször figyeltem a hátlapján az hogy NFC-re képes, működik is, meg egy akkumulátor alkalmazás ki is írta hogy töltési idő: hálózat, USB, vezeték nélküli töltő. Leírása sajna nincs meg neten nem találtam rá választ.

Ha tud valaki külsős oldalra is hivatkozni nagyon megköszönném!



2016. okt. 26. 20:38
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

Az, hogy van NFC, az nem jelenti, hogy tud tölteni QI rendszerrel.

A kettő tök másik áramkör.

Tudtommal a Z3-mal kezdődnek a QI tölthető típusok.

Egyébként Ebay-en 5 db beforrasztható új usb port M-hez fél dollár.

Csináltasd meg.

2016. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves #1

ebayről nemigazán rendelgetnék ilyen dolgokat max tokokat és hasonlókat, csak elektronika minthogy az onnan rendelt aksit se tenném bele a telefonba, nem 100%-osan megbízható főleg az ennyire olcsó dolgok meg nem is akarok Note 7-es játékot játszani

A Z1 is képes már vezeték nélküli töltésre és a 2 telefon közötti kiadás 2 hónap ezért is merült fel bennem.

2016. okt. 27. 15:28
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
A z1 qrvára nem képes vezeték nélküli töltésre. A Z1 oldalán van töltőkontakt dokkolóhoz, de nem tud QI töltést. Szerintem te totál összekevered az NFC-t a drót nélküli töltéssel.
2016. okt. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!