Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoneomba pár csepp víz...

Iphoneomba pár csepp víz ment, mi a teendő? SOS SOS SOS

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy letettem a telefonom az asztalra, és az asztal egy kicsit nedves volt. Belefojt pár csepp víz amit sehogyse bírok kipiszkálni, ráadásul azt érzékeli hogy üllhalgató módban van, csak a telefon az ébresztő hangja működik. Ja és a fülhallgató lyukba ment bele. Fújogattam egy párszor de nem történt változás :'( segítsetek most mi legyen ? Ma történt

2016. okt. 27. 16:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
33%
Hagyd az IPhone-t.
2016. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Fújogasd még. Jó erősen. Szerencsére azért ez nem egy olyan tucattermék, mint a Samsung, lehet, hogy ha kiszárad, semmi baja sem lesz.
2016. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Fújhatod.
2016. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

#2 Nem tudom miért kell itt is a Samsungot gyalázni. Semmi köze ehhez. Egyébként újabb modelljei vízállóak.


Helyedben egy kicsit hajszárítózgatnám legkisebb fokozaton. De csak pár másodpercre, messziről. Ezt párszor megismétled és szerintem helyre jön.

2016. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
4-es ugyanazért kell a Samsungot gyalázni, amiért minden iPhoneos hozzászólás alá jön egy ilyen "Hagyd az iPhonet" jellegű hozzászólás, mint itt az egyes. Megint nem mi kezdtük, de én eldöntöttem, hogy nem fogom hagyni magamat, pláne egy ilyen koreai hulladék rajongótáborától.
2016. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor fújogassam
2016. okt. 27. 17:51
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd, a víznek nem lesz tőle semmi baja hogy iphone-os lett.
2016. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#5 Szerintem csak arra értette, hogy hagyja a telefont, majd kiszárad magátol.

Egyébként 1 hónapja váltottam iphone 5s-ről galaxy s6-ra. Fél éve meg ipad miniről windows-os notebookra. Egyáltalán nem bántam meg.

Azért ne kövezzetek meg.

Valakinek ez, valakinek az.

2016. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy emberek azért ugranak egymás torkának, mert az egyik Samsungot használ, a másik meg iPhone-t. Mind a kettőnek vannak előnyei és hátrányai is. Mind a kettő ugyanúgy tönkremehet, akár egy kis sérülés miatt, akár csak azért, mert 1 év után már mindegyik elavultnak számít.

Nagyon szuper dolgokat tudnak, nagyon kényelmes az élet, amióta okostelefon és tablet létezik, de akkor is csak telefonok. Túlárazott, hiperérzékeny kacatok. Nehogy már ezek miatt vérre menjetek.

2016. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as, persze, csak arra értette!
2016. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!