Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE hangszórója beázott,...

FamiR kérdése:

IPhone SE hangszórója beázott, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ivás után beáztattam a poharamat,és az asztalon kiborult a víz,meg egy kicsi a gatyámra is került(a telefon a zsebemben volt).Rá kb 1 percre vettem észre hogy kicsit nedves a telefonom hangszórója,elindítottam egy zenét és eléggé furán,a telefon közepe fele halkan szólt.Gyorsan kikapcsoltam és mivel nem volt itthon száraz rizs,kicsi száraz kagylótésztát öntöttem egy pohárba,és beleállítottam a telefont,hogy az alját teljesen ellepje.Használ ez valamit,vagy készüljek arra hogy ez a pár csepp víztől teljesen tönkremegy a telefonom?Gondolom 23.-án nincs szerviz,szóval min. 1 napig tehetetlen vagyok.

2016. okt. 23. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
jaj, egy napig nem tudod használni a telefonod :'(
2016. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Holnap vidd szervízbe, addig ne kapcsold be.
2016. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Közben próbáltam a hangszóróól szájjal kiszívni a nedvességet,1,2 mini csepp ki is jött,bekapcsoltam a telefont,és ismét jó a hangszóró.Ennek ellenére érdemes lenne elvinni szervizbe?(augusztus elején vettem,szóval még van rá gyári garancia,de ha egy kicsit is beázott,akkor állítólag elveszik a garancia)
2016. okt. 23. 15:38
 4/9 A kérdező kommentje:
első válaszoló:kb 3 hónapja van iPhoneom ,azelött egy pár forintos windows phoneom volt,szóval nem fogok belehalni ha 1 napig nincs telefonom.A probléma itt az hogy minél tovább marad ilyen állapotban,annál inkább károsodhat a telefon.
2016. okt. 23. 15:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Vidd el. Az a biztos. Nézzék meg inkább, még ha el is kérnek pár ezret, mert lehet hogy olyan baja lett ami még nem jött elő, viszont a későbbiekben még visszaüt majd akkor az nem lesz kellemes.
2016. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Es ha telefonszolgaltatohoz elviszem olyan indokkal,hogy valamiert rosszul szol a hangszoro es szervizben szetszedik es eszreveszik h beazas miatt van akkor szolnak hogy garanciavesztes van es ennyibe kerulne h megcsinaljak?Vagy szo nelkul megjavitanak aztan kuldenek h ennyit kell fizetnem?
2016. okt. 23. 18:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert ha nem lathato beazas akkor csak elvittem egy potyakorre ingyen.De ha esetleg beazott es kerdes nelkul penzert megjavitjak,amirol nem donthetek h megcsinaltatom-e penzert,akkor inkabb elviszem nem gyari szervizbe mert allitolag ott olcsobb a megjavittatas.
2016. okt. 23. 18:58
 8/9 bp1985 ***** válasza:
Beázásnál azonnal megvonják a garanciát.
2016. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom,de lehet nem azott be es ha elvinn szervizbe hogy csak nezzek meg h karosodott e es ha nem,a seemmiert elveszett a garanciam,mert szetszedtek.viszont ha elkuldom gyari szervizbe azzal h valamiert nem jo a hangszoro akkor ha szetszedik es nem azott be,akkor tettem egy potyakort ingyen,max ha beazott akkor nem kerem a gyari javitast,hanem elviszem masik szervizbe,ahol allitolag olcsobb.viszont nemtudom h ha gyariba elkuldom megcsinaljak e azt,hogy azt mondjak h megjavitjak de nem adnak valasztasi lehetoseget h eldonthetem h megjavittatom naluk penzert vagy sem,hanem visszaadjak a telom es kuldik a szamlat.(remelem nagyjabol ertheto h mit akartam mondani)
2016. okt. 23. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!