Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tud meg rólam Viberen a...

Laci199 kérdése:

Mit tud meg rólam Viberen a felvett partner?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy két telefonom van, egy hivatalos és egy csak viberezésre. Kicsit új vagyok még ezen a téren, de a lényeg az hogy a viberezésre használt telefont csak társkeresési céllal használnám, amihez sima domino sim kártyám van. A partner lényegében csak a telefonszámomat fogja tudni alaphelyzetben ha felvettem viberre, ugye? Személyes dolgokat pl. teljes név, facebook cím ilyeneket nem

2016. okt. 28. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Peldaul fenykepet is kap.

En igy tudtam meg hogy ki ki a tarskereso oldalakon, a viberen felvettem, letoltotem a kepet, a google imagesben megkerestem, ott meg kidobta altalaban a facebook cimet meg mindent.

2016. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a google imagesben hogy kell kép alapján keresni?
2016. okt. 28. 14:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Én úgy látom hogy a google images csak netről letöltött képeket tud azonosítani, facebook-osokat nem
2016. okt. 28. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a kép megvan valami más oldalon is akkor összejön.
2016. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!