Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphonoknal, hogy kell...

Az Iphonoknal, hogy kell egyesével visszafele lépni úgy mint az androidos telefonoknál?

Figyelt kérdés
Az androidban ott a nyíl az tudom ,de az iphonoknál hogy kell?

2016. okt. 28. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Az iPhonnak nincs se vissza gomb se menü. Viszont minden alkalmazásban minden lapon megjelenik a vissza/menü valahol a sarkokban attól függően hogy lehetséges e a visszalépés / menü funkcio az adot lapon.
2016. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

van az is amit az 1# írt, de van jobb is:

kb úgy képzeld el, hogy az ujjad jobbra húzod és vissza megy, szerintem nagyon kényelmes funkció

2016. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A jobbra húzás gondolom csak a Safariban megy, ugye? Ott van a lap alján 2 nyíl, balra és jobbra, előre és vissza menni.
2016. okt. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
home gomb 2x megnyom és ott van minden nyitva, amit használtál
2016. okt. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igen ez kibebaszottul szokatlan android után :D És nem is értem miért nincs vissza gomb mikor ott van neki a hely.....
2016. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3# nem csak safari, ha az appot úgy írták meg minden másnál is megy (belső appokból szerintem mind csinálja, külső app meg pl 9gag az is)
2016. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 a hely ott van, de nem smucigságból nem tette oda az apple, hanem azért hogy véletlenül ne nyomogasd. Amig androidom volt összevissza ment minden, most az iphonnal még véletlenül se nyomom a visszát vagy a menüt mert nincs a home gomb mellett.

Ha elsô iphonod andró után akkor 2 napig fura de utána megköszönöd hogy okosan csinálták!

2016. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kritizálásként írtam, elhiszem hogy meglehet szokni, viszont sokkal ésszerűbb megoldás a külön gombok. Az hogy valakinek ez valakinek az. Egyik sem jobb a másiknál. Viszont ez akkor is marhaság hogy otthagyják neki a helyét. Így nem csoda hogy kb 60%-os a képernyő kihasználása...
2016. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
Majd pár év múlva az Apple bejelenti a legújabb fejlesztésétb ami egy forradalmi újdonság a mobilpiacon: softkey a kijelző alján. Újabb pár év múlva továbbfejlesztik, hogy konfigurálható legyen. Ja, azt nem. Inkább még pár év és dinamikus lehet...
2017. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!