Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki rendelt már az árukapu....

Valaki rendelt már az árukapu.hu nevű oldalról? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés
2 hete rendeltünk, átutaltuk a pénzt a mobiltelefonra. Azóta nem tudjuk velük felvenni a kapcsolatot.2-10 napos határidővel vállalták a szállítást, de még nem érkezett meg.
2016. okt. 28. 21:01
 1/2 anonim válasza:

[link]


NE rendeljetek innen semmit!!! OLvassatok előbb utána mindennek! Csalók!

2016. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én egy hónapja rendeltem tőlük, online, én is előre kifizettem, elmentettem a képernyőt erről, de engem is leterelnek, e-mailre nem válaszolnak. Netes nyomozás után bárki kiderítheti a honlap üzemeltetőjét, a megadott telefonszámok tulajdonosát. Konkrét személy áll mögötte, pontosabban egy házaspár.

A beérkezett fizetésekről infót kap, ott van a száma, üzemeltet egy honlapot, de ha azzal takarózik, hogy csak üzemeltet nem az övé(amit kétlek), akkor is tudnia kell kié, ki bízta meg az üzemeltetéssel. Van értelme feljelenteni őket.

Engem kicsivel kevesebb, mint 7000 Ft,csaptak be, de pár hetes csecsemővel ez számomra rengeteg pénz, nem beszélve arról, hogy a kisfiam nagyon várja a kifizetett termékeket.

Két hetet várok még, közben addig hozzánk hasonlóan járt embereket keresek a neten, hogy összegzett eljárásban a fogyasztóvédelem és a rendőrség után bíróságra lehessen közösen vinni az ügyet, így talán nagyobb esély van, hogy visszakapjuk a pénzünket. Bírósági végzéssel köteles visszautalni azoknak a pénzt, akiknek nem teljesített rendelést. Zárolhatják a számlájukat is.

Remélem hasonlóan hozzám nem hagyjuk veszni a pénzünket, hiába a szégyenérzet, és a düh, hogy átvertek. Egy-egy ember kis összeggel nem megy semmire, ha 50.000 Ft-ot nem éri el az okozott kár a rendőrség sem csinál túl sok mindent, a fogyasztóvédők hatására sem.

Közösen biztos lenne ennyi, akkor már bíróságra vihető az ügy, és nem vernek át végre több embert.

Ne hagyjátok magatokat. Addig megyek amíg vissza nem kapom a pénzem, vagy a rendelést, ha kell médiához is fordulok.

Remélem mindenki kára megtérül.

2017. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!