Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire koszolodik a feher...

Mennyire koszolodik a feher szinu telefon, mennyire latszik meg rajta?

Figyelt kérdés
Eddig csak fekete szinu teloim voltak,de mar unom,csak nemmerek feheret venni mer attol felek minden kiskosz meg mittomen mi meglatszik rajta,v nem?akinek van tapasztalata fehet teloval lecc irja le.

2016. okt. 29. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is fehér van, de olyan tokban, amelyik leesés ellen is védi, nem lett ronda másfél év alatt sem.

Ilyenem van.

[link]

2016. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem egy autó ami fehérben egyből koszos lesz. :D Semmivel sem látszódik meg jobban egy fehér telefonon a "kosz". Bár mondjuk nem tudom milyen kosz ér egy telefont(sár?). Max port tudok elképzelni, ami a zsebemben igen sokszor van. De szerintem a fehéren a por is sokkal kevésbé látszódik mint a feketén.
2016. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!